Ještě nevíte, kam na dovolenou s rodinou?

Hledáte inspiraci na letní dovolenou takovou, aby si ji užila celá rodina? Dáme vám tipy, kam vyrazit za zážitky, tentokrát spíše s dětmi, které už odrostly kočárku. Tak si pište do cestovního deníku!

Zážitky pro celou rodinu

Lákají vás prohlídky měst, historie a příroda? Zároveň chcete, aby výlet bavil vás i vaše děti, i ty dospívající? Město Mariánské Lázně má pro děti i mládež spoustu zajímavých prohlídek, putování a poznávání míst, která skrývají různá tajemství. Můžete se vydat po stopách nejslavnějších hostů města, objevovat prameny v lesích a nebo se zúčastnit sportovní prohlídky v krásné okolní přírodě.

Prázdninové tipy na výlety

Poblíž lázeňského centra je spousta míst, která vás okouzlí. Třeba Goethovo náměstí, kde je umístěna expozice, připomínající Goethovy zdejší pobyty. Rozhodně vás tu nadchne i nádherný výhled na celé Mariánské Lázně. Další cíl, na který byste neměli zapomenout, je miniaturpark Boheminium, ke kterému vás vyveze lanovka. Park je unikátní díky detailním modelům slavných českých památek. Za parkem je Daňčí obora, takže pokud máte rádi zvířátka, nezapomeňte jim donést něco na zub. Pro ty, co se chtějí projít trochu dál, je skvělý přírodní park Prelát. 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama