REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 10.6. a svátek má Gita

Jaroslav Uhlíř v děčínské ZOO

V sobotu 4. října přivítá děčínská zoologická zahrada významnéjho hosta. Pozvání do zoo na severu Čech přijal známý český písničkář Jaroslav Uhlíř. „Stane se kmotrem malé samičky lamy krotké a za jeho přítomnosti otevřeme novou expozici pro muntžaky,“ vysvětlila vedoucí Centra návštěvnických služeb Zoo Děčín Ing. Dagmar Floriánová.
Pozvání na křest přijal také náměstek primátora Mgr. Miroslav Samler. Celé sobotní odpoledne bude v děčínské zoo věnováno oslavě mezinárodního dne zvířat. Představí se během něj například psovodi státní policie nebo městský útulek v Děčíně. „Všechny děti, které přijdou v masce zvířátka, mohou do zoo s padesáti procentní slevou. Čekají je veselé soutěže, vyhlášení výsledků a výstava prací Barevného týdne. Mohou se ale těšit také například na divadelní představení s názvem Svatební košile v podání žáků ZŠ Vojanova. Zajímavým doplněním bude možnost seznámit se s prací dopravní policie,“ doplnila Floriánová.
Odpolednem provede návštěvníky hudební skupina Garance. Akce I žáby mají svátek! začíná v děčínské zoo ve 14.00 hodin. Za připomenutí jistě stojí také fakt, že po celý měsíc říjen mohou návštěvníci do zoo za speciální snížené vstupné. Dospěláci zaplatí jen 40 Kč, děti pak pouze dvacetikorunu.
Zoo Děčín – Pastýřská stěna, p. o.
+420 412 531 626
+420 603 465 310
www.zoodecin.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA