REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Jarní prázdniny v Aqualandu Moravia

Pololetní vysvědčení už si všichni školáci převzali a nemůžou se dočkat jarních prázdnin. V Aqualandu Moravia se na jarní prázdniny taky moc těší a připravili parádní akci pro děti mladší 15 let. Tak neváhejte a přijeďte si užít zábavu, dobrodružství a relax v nejmodernějším aquaparku v České republice.

Od léta 2019 v Aqualandu Moravia stále platí vstup pro děti do 6 let zdarma. A starší děti mají nyní možnost užít si aquapark dosyta za pouhou 1 Kč. Ke každému celodennímu nezlevněnému vstupu na pokladnách (neplatí pro e-shop vstupy a prodejní akce) pro dospělou osobu do zóny AQUA vám vznikne nárok na 1 vstup pro dítě mladší 15 let za 1 Kč. Podmínkou je pouze sdělení hesla ,,za kačku´´ na pokladních. 

Aqualand Moravia najdete v Pasohlávkách na jižní Moravě, je to nejmodernější zábavní vodní centrum v České republice. Odměnou za vaši návštěvu vám bude nekonečná zábava pro děti i dospělé, adrenalin, relaxace, dobré jídlo a úžasný výhled na Pálavu a novomlýnská jezera.

REKLAMA

K vodním radovánkám slouží až 14 vnitřních a venkovních bazénů s vodou z místního termálního vrtu MU-3G Mušov, která má parametry přírodního léčivého zdroje. Velmi oblíbené jsou venkovní termální bazény Romulus a Remus, které jsou vyhřáté na 37°C. V Aqualandu Moravia najdete až 20 tobogánů a skluzavek o celkové délce 1,7 km. Rozhodně nepřehlédněte atrakci U-Wave, na které zažijete přetížení 2G, nebo raritu ve střední Evropě, jedinečné tobogány Abyss a Boomerango.

Během jarních prázdnin si můžou děti užijí animační program pod vedením animátorů. Animace jsou protentokrát na téma ,,V ledové říši´´ . Nebudou chybět soutěže pro malé i velké, cvičení pro zahřátí nebo minidisco k rozmrznutí! Více informací najdete na www.aqualand-moravia.cz .

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA