REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Jarní prázdniny v Aqualandu Moravia – zaručená zábava i zajímavé novinky

2. 2. 2019

Jarní prázdniny už jsou tady a vy nevíte co s dětmi naplánovat? …  V Aqualandu Moravia se zahřejete, naberete energii a vaše děti se vyřádí dle libosti! Tak sbalte plavky a hurá do Aqualandu!

Jedinečný zážitek zaručí nedávno otevřené termální bazény Romulus a Remus, vyhřáté na teplotu 37 °C. Romulus a Remus se nachází ve venkovní části aquaparku a jsou celoročně v provozu. Můžete si tak užít pohled na zasněženou Pálavu a zároveň se příjemně nahřívat v teplé vodě.  

Aqualand Moravia je nepochybně oblíbeným cílem pro milovníky relaxu. Od prosince je pro návštěvníky otevřená nová solná prohřívárna, která se nachází přímo v bazénové hale a vstup do ní je jednorázový za 49 Kč na 25 minut. Pro miminka a děti předškolního věku má Aqualand Moravia také novinku! Novou dětskou odpočívárnu, kterou najdete rovněž v bazénové hale a vstup do ní je zdarma. Dětská odpočívárna je vybavena fototapetami, sedacími pytli, 3D animacemi a najdete zde i koutek pro matky s dětmi. Další informace najdete na www.aqualand-moravia.cz .

REKLAMA

Již tradičně každý víkend ožívá program v aquaparku víkendovými animacemi a nebude tomu jinak ani během jarních prázdnin. V rámci animací můžete rozhýbat tělo aquazumbou, zatančit si ve vodě nebo se zúčastnit zajímavých soutěží. Výhodné vstupenky nakoupíte na www.koupejse.cz .

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA