Jarní prázdniny na Lipně. Užijte si bobovou dráhu, hopsárium, stezku v korunách stromů, lyžování i snowboarding a večer si dopřejte wellness v hydromasážním bazénu a saunu

Prázdniny na Lipně s dětmi


Na jarní prázdniny jezdíme především kvůli dětem a tak se vždy snažíme najít destinace, které nabízejí co nejvíce vyžití právě pro děti. To je v pořádku, tak by to mělo být, ale nezapomínejte také na sebe. Zvolíte-li Lipno nad Vltavou, určitě nebudete litovat, tady mají snad vše, na co si jen vzpomenete a vyberete-li si i dobré ubytování, odpočinete si do sytosti také vy.
 

Zábava pro děti je tu na prvním místě

Lipno nad Vltavou je jedno z nejlepších středisek pro dovolenou s dětmi a to jak v zimě, tak v létě.  Nejen, že je tu skvělý lyžařský skiareál a v něm výukové hřiště Fox park a pro ty úplně nejmenší lyžaře Bambini park, ale také tu vede bobová dráha, chodí tu maskot lišák Fox. Celému areálu dominuje Stezka v korunách stromů, která nabízí zajímavé výhledy, ale také cestou do korun i různá zábavná i adrenalinová zastavení, takže na ní děti vyjdou ani nevědí jak. A věděli jste, že v Lipně nad Vltavou mají pro děti unikátní Hopsárium?!? Možná jste o něm nikdy neslyšeli, ale je to taková obří dětská herna, kde se dá skákat na trampolínách, skákacích hradech, prolejzat různé domečky, kouzat se na skluzavkách do míčků a všelijaké jiné zábavné věci. Na Lipně je také možné bruslit, pokud je jezero zamrzlé, tak přímo na něm nebo na umělém kluzišti nedaleko sjezdovky. Ve městě je také Aqualand a tak je možné si zajít s dětmi i zařádit do bazénu a to opět i s těmi nejmenšími.

Dobře bydlet to je velká výhoda

Ubytovává je sice v Lipně na každém kroku, ale abyste si dovolenou skutečně užili, je dobré zvolit ubytování s vhodnou polohou a patřičnými službami. Co třeba se ráno dojít v klidu nasnídat a pak vyrazit rovnou na sjezdovku, po lyžování si užít některou z atrakcí ve městečku a navečer se vrátit zpátky do apartmánu a před dobrou večeří si dát pohodičku a relax ve wellness centrum s hydromasážním bazénem nebo si prohřát tělo  v sauně  a to buď v klasické finské, nebo v parní. A kde najdete takový komfort? Hledejte pod názvem Rezidence Club Canada. Nadstandartní ubytování za velmi příznivé ceny v nových a moderně vybavených apartmánech s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce. Ubytování zde si jistě oblíbíte a možná nezůstane jen u jarních prázdnin a přijedete sem i v létě. Vždyť na Lipně se dá i báječně bruslit na in-linech, na kole či koloběžce, koupat se v jezeře či jen tak chodit na výlety.


Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama