REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Jak naplánovat túru po Jetíkových místech

S Jetíkem po českých horách
S Jetíkem po českých horách

Pokud se při plánování túr řídíte strategií sběru Jetíkových razítek, jsme rádi.
Jetíkova místa byla vybrána tak, aby vás přivedla k zajímavostem dané oblasti.
Při práci s nimi si ale prosím uvědomte následující:
1.    Jetíkova razítka dostanete na razítkovacích i sběrných místech, odznaky a propagační materiály pouze na sběrných místech. Pouze na sběrných místech se také můžete přihlásit do slosování o Jetíkovy ceny.
2.    Významná místa zobrazená v Jetíkových mapách (letáky a web) obvykle nejsou razítkovacími místy. Na těchto místech hledejte krásnou přírodu a různé pamětihodnosti, ne Jetíkova razítka!
3.    Většina razítek je uložena na recepcích hotelů a chat, v informačních střediscích a podobně. Všechna tato zařízení mají svou provozní dobu. Než někam vyrazíte, seznamte se s provozní dobou Jetíkových míst  na Jetíkově webu, případně si aktuální provozní dobu ověřte telefonicky nebo e-mailem přímo u provozovatele zařízení. Např. některé rozhledny fungují v závislosti na počasí!
4.    Některá Jetíkova razítka se v daném místě během roku stěhují. Je to proto, že příslušná zařízení nejsou v provozu celoročně. Vždy se proto pečlivě podívejte na Jetíkův web, kde bude razítko uloženo v době vaší návštěvy.
5.    V případě dotazů, nejasností a zjištěných potíží prosím neváhejte napsat Jetíkovi (kontaktní formulář na Jetíkově webu ).
10447205_print
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA