IMAGINÁRIUM: Výstava Divadla bratří Formanů a jejich přátel (Pražská tržnice)

Výstava je živou instalací, která přináší malým i velkým autentický zážitek. Návštěvníky všeho věku okouzluje hravým i tajuplným divadelním a výtvarným světem a láká na výpravu do světa tvůrčí fantazie.
IMAGINÁRIUM je poctou představivosti, dovednosti a tvořivosti. Výstava bez velkých gest a zbytečných slov připomíná, že lidská fantazie je neomezená, a že v tom, co lidé umí vytvořit vlastníma rukama, je krása a hodnota. I tím je pro nás, spolutvůrce instalace, chválou řemesla a umění pracovat rukama, pracovat s vlastní představivostí a také hlavou. Intenzivní spoluprací pestré a velmi různorodé skupiny výtvarníků se IMAGINÁRIUM zabydluje v každém místě a prostoru nově a originálně. Nabízí tak návštěvníkům mnohá překvapení, zákoutí, dobrodružná setkání a příběhy, zakleté v divadelních dekoracích, loutkách, fotografiích, objektech, hračkách, vynálezech, „hejblatech“ a interaktivních předmětech.

Výstavu IMAGINÁRIUM najdete v Hale 17 v Pražské tržnici Od 29. 9. 2021 (vernisáž) do 29. 12. 2021 (dernisáž – nenechte se zmást koncem této FB události k 19. 11., bohužel jsme nemohli vytvořit událost až do prosince, ale výstava opravdu končí až 29. 12.!)
 Vstupenky k dispozici na místě (60 Kč dětské, 100 Kč dospělé, 250 Kč rodinné)
Více info na https://vystavaimaginarium.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama