REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Ice age live! Mamutí dobrodružství přijede do Prahy v únoru 2014

Ice age live!
Ice age live!

Ice age live! Mamutí dobrodružství je zbrusu nová zábavná show pro každého ve věku od 1 do 99 let.
Toto představení vezme diváky na dobrodružnou cestu, přičemž děj příběhu je založen na třech celovečerních filmech, které vidělo snad každé dítě.
Takže se můžete těšit na živé setkání s notoricky známými postavičkami, jako jsou mamut Manny, lenochod Sid, Šavlozubý tygr Diego, a mnoha dalšími.
Celé představení bude samozřejmě uváděno s kvalitním českým dabingem.
Ice Age Live! A Mammoth Adventure produkoval a režíroval jeden z nejvýznamnějších „Live“ režisérů, který má na kontě režii takových bombastických představení, jako je například Cirque du Soleil – Ka či Dralion, a není jím nikdo jiný než pan Guy Caron, zatímco pod scénářem, hudbou a texty k písním jsou podepsáni Ella Louise Allaire a Martin Lord Ferguson (Cirque du Soleil, Holiday on Ice a APM Music).
Kostýmy vytvořil Michael Curry (Cirque du Soleil, Walt Disney, Olympijské hry).
„Toto je velký krok v rozvoji naší společnosti a skvěle splňuje naše ambice produkovat ty nejlepší představení pro publikum na celém světě a pracovat s těmi největšími profesionály.Tímto projektem jsme opravdu velmi nadšeni, „uvedl Caspar Gerwe, generální ředitel společnosti Stage Entertainment Touring Productions. Joop van den Ende, prezident a zakladatel Stage Entertainment, dodává: „Jsem velmi hrdý na spojení s Twentieth Century Fox. Jsme rádi, že jsme tyto slavné postavičky přivedli k životu a můžeme je ještě více přiblížit jejich fanouškům po celém světě.“
Představení Ice Age Live! Mamutí dobrodružství je strhujícím zážitkem pro malé i velké, nejen pro fanoušky Doby ledové, ale pro každého, kdo tuto show uvidí.
Finale - Ice Age Set Ups-301_LR
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA