REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Hvězdička pod vánoční stromek

Image focení pro Aquapalace Čestlice 13.-15.4. 2011

Dejte svým dětem k Vánocům dárek, který je neomrzí a navíc vydrží po celý rok! Potěšte své ratolesti celoroční neomezenou návštěvou Vodního světa Aquapalace Praha v Čestlicích. S kartou Hvězdička si vaše děti užijí každodenní vstup do aquaparku, kde se mohou vyřádit na toboganech, skluzavkách či ve 400 metrů dlouhé divoké řece. Vodní svět s rozlohou 9 150 m² zaručí nejen dětem, ale i dospělým, perfektní zážitky a zábavu na celý den. Karta nabízí časově neomezený vstup do Vodního světa za 990 korun na celý rok. Lze ji zakoupit na pokladnách Aquapalace Praha.
Pokud si i vy budete chtít udělat chvilku pro sebe, určitě oceníte, že v ceně Hvězdičky je zahrnutý také dětský koutek. Vy tak můžete vyrazit relaxovat například do Saunového světa, či si dopřát některou z mnoha procedur ve Wellness &Spa.
 
Doplňující informace
Karta je určená pro děti do 150cm nebo 12let (při koupi je nutný doklad, kde je uvedeno datum narození) a je nepřenosná. Hvězdičku lze využít pouze v doprovodu osoby starší 18let, která si zakoupí nezlevněné vstupné na pokladnách Aquapalace Praha nebo v
e-shopu. Lze kombinovat s ročním členstvím pro dospělé nebo pro rodinu.
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA