Hrajeme si a tvoříme v Bongu


Datum konání: 4.2.2011
Místo konání: Bongo Brno, Pražákova 51, 619 00 Brno

4.2.2011 hrajeme si a tvoříme v Bongu (zajištěna strava a program) 9:00-17:00 V době pololetních prázdnin bude hala Bongo otevřena již od 10:00.

Na tento den jsme pro Vás připravili speciální zvýhodněný balíček služeb. Nutná rezervace předem! Max. počet 20dětí ve věku 7-13let.

Cena 350,- Cena balíčku obsahuje : CELODENNÍ VSTUPNÉ + STRAVA (oběd, svačina, pitný režim) + PROGRAM PRO DĚTI s pedagogickým DOZOREM (výtvarný i sportovní)
Informace k akci: Rodiče dovedou přihlášené děti v den konání akce tj. 4.2. 2011 v 9:00 do haly Bongo, vyzvednou si je v 17:00 téhož dne. Pro děti bude vyhrazena učebna, kde si mohou odložit svoje osobní věci. Každou hodinu je pro děti připraven společný program- sportovní soutěže, výtvarné tvoření, klidové vědomostní hry s pedagogickým dozorem. Děti budou svolány i na společný oběd a svačinu, po celou dobu akce bude zajištěn pitný režim. Výtvarné výrobky si děti odnesou domů. O přestávkách mezi společným programem mohou děti volně využívat všech atrakcí haly, které budou v běžném provozu. Dozorem je myšleno vedení dětí pouze v době společného programu. V čase mezi programem mají děti volný rozchod v hale, a proto děti přihlášené na tuto akci musejí mít od rodičů podepsaný formulář PLNÁ MOC ( bude součástí přihlášky).
Informace a přihlášky na vyžádání skoly@bongobrno.cz Vedoucí akce: Mgr. Markéta Skovajsová Tel: 605 855 013 skoly@bongobrno.cz
www.bongobrno.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama