Hrad a zámek STARÉ HRADY – výlet pro děti i dospělé!

Výlet pro děti i dospělé

Kam s dětmi na výlet, aby se bavila celá rodina? Vydejte se na Hrad a zámek Staré Hrady.  Už v sobotu 13. května Vás čekají Velké rytířské turnaje. Celé jaro je pak ve znamení čokolády, vína, medoviny a hlavně pohádek. Čeká Vás tu na 400 pohádkových bytostí a hradem Vás od sklepa až po půdu provede opravdová krásná princezna, udatný rytíř, moudrý čaroděj nebo rozpustilá čarodějnice.

Celoročně jsou otevřeny tři prohlídkové okruhy. Děti i dospělé potěší propojení pohádky a historie v okruhu Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou. V Zámeckém pohádkovém sklepení se vydáte do prostorných renesančních a barokních sklepů, kde uvidíte i letošní novinku Vodovodní draky Potrubáky. Než zavítáte na okruh Hradní pohádková půda, naučíte se pod vedením zkušené čarodějnice umění čarodějného létání na koštěti.

V Čarodějné Bestyjole bydlí živá zvířátka a pohádkové bytosti. Mnoho zvířátek uvidíte také ve venkovních výbězích a voliérách. Otevřeno je tu celoročně, v létě denně včetně pondělí. Všechny akce, novinky a další informace najdete na www.starehrady.cz.


Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama