Hotel Aquapark Špindlerův Mlýn v novém designu

Chcete si dopřát odpočinkový relax víkend nebo dovolenou na horách? Oblíbený resort Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn se Vám přestavuje v novém designu. Hotel připravil svým hostům spoustu novinek. Renovace byly dokončeny v červnu roku 2021.

Jedna z novinek, kterou hosté Hotelu Aquapark Špindl nejvíce oceňují, jsou renovované pokoje typu Superior. Zapůsobí na Vás svým moderním designem a praktičností. Rodinami s dětmi jsou velmi oblíbené rodinné pokoje se dvěma ložnicemi a koupelnami, pro páry zase útulné dvoulůžkové pokoje.

Kromě pokojů Vám  hotel nabídne také renovovanou hotelovou restauraci. Restaurace slouží k servírování snídaní a večeří formou buffetu. Od 11 – 15 hod. jsou podávány obědy formou á la carte. Můžete si vybrat z bohaté nabídky domácí i mezinárodní kuchyně.

Nejrazantnější proměnou prošlo Wellness centrum. Milovníci relaxu se mohou těšit na venkovní vířivku, Kneippův chodník nebo jednu ze tří saun. V nabídce je parní, finská a aroma sauna, která vznikla spojením klasické finské sauny a aromaterapie. Aroma sauna je ideální na posílení psychiky, uvolnění nervového systému a mimo jiné také pozitivně působí na dýchací cesty a imunitu. Kdo by chtěl svůj relax pobyt dovést k dokonalosti, může se svěřit do rukou místního zkušeného maséra a vybrat si některou ze široké nabídky masáží. Děti najdou skvělé vyžití v aquaparku, který nabízí hned 3 tobogány, relaxační bazén, perličková lůžka, divokou řeku a pro nejmenší také brouzdaliště. Součástí aquaparku jsou také dva teplé whirlpooly pro dokonalou relaxaci.  

Malí hosté jistě ocení také venkovní dětské hřiště se spoustou hracích prvků včetně trampolíny, minigolfu a stolního tenisu.

Poznávání krás Krkonoš a skvělý relax – to je dovolená v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn. Po výletě na nejvyšší horu Česka nebo k prameni Labe je ideální relax v aquaparku, whirlpoolech, wellness centru nebo při masáži.

Přijeďte a dejte nám vědět, jak se Vám Hotel Aquapark v novém designu líbí.

www.aquaparkspindl.cz

Foto: © Hotel Aquapark Špindlerův Mlýn

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama