Hornoplánská brusle opět nabídne i závod supermanů

Hornoplánská brusle 2014
Milujete bruslení a máte soutěživého ducha?
V tom případě si rezervujte poslední lednovou sobotu!

Na zamrzlém lipenském jezeře u Horní Plané se uskuteční závody, které si v uplynulých letech získaly velikou oblibu, a to jak u samotných sportovců, tak i u diváků. Aby ne, Hornoplánská brusle je totiž v první řadě o zábavě a příjemné atmosféře! A pokud bruslení zrovna neholdujete, určitě si alespoň užijete bohatý doprovodný program.
Hornoplánská brusle má hned několik kategorií. Kromě dospělých žen a mužů mohou soutěžit také děti, přičemž organizátoři myslí i na nejmenší bruslaře, pro které bude připravena soutěžní skupina do šesti let. Dětičky samozřejmě budou závodit na podstatně kratším úseku. Třešničkou na dortu pak budou závody maminek s kočárky a takzvaných supermanů. Co si pod poslední zmíněnou kategorií představit? Kilometrovou trasu a pneumatiku na laně, kterou závodník musí vláčet za sebou. Ačkoliv to zní celkem jednoduše, nejeden supermuž se pěkně zapotí!
Na vítěze jednotlivých kategorií samozřejmě čekají ceny. Akci si ale můžete naplno užít i v roli diváka! Bruslařské zápolení slibuje zábavnou podívanou, přičemž doprovodný program nabízí diskotéku a ohňostroj. Pro děti jsou pak připravené různé milé soutěže.
Hornoplánská brusle je závislá na počasí. Na jezeře samozřejmě musí být silný a hladký led. V případě jakékoliv změny budou organizátoři veřejnost informovat v dostatečném předstihu! Akci pořádá Kulturní a informační centrum Horní Planá ve spolupráci s místními podnikateli.
Hornoplánská brusle
Kde: pláž v Horní Plané
Kdy: 25. ledna 2014 (od 14 hodin)
 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama