REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Holešovice Fashion Market – jarní trh nezávislé módy, šperků a designu

Kam s dětmi v Praze
Už je to tu zas!

Největší český trh nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market, se uskuteční od pátku 25. dubna až do neděle 27. dubna v prostorech Pražské tržnice v Holešovicích.
Ke dvěma halám plných prodejců se na osmém dílu marketu připojí poprvé hala třetí, tzv. Newcomers Hall, ve které se představí noví vystavovatelé a prodejci. Výběrový trh Holešovice Fashion Market tak opět nabídne to nejlepší z české a slovenské tvorby a designu.
Čtvrtá holešovická hala bude patřit chill-out zóně s barem s posezením a občerstvením. Návštěvníky čekají v rámci pestrého doprovodného programu módní přehlídky, na kterých představí návrháři nové kolekce pro jaro/ léto 2014. Po dobu konání marketu budou na místě hrát DJs a těšit se můžete i na další hudební a taneční představení.
Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér. Děti i mazlíčci jsou vítáni. Prodloužená doba konání marketu poskytne pohodlí k nákupu nejen pro rodiny s dětmi. K dispozici bude dětský koutek a hlídaná šatna s kočárkárnou.
Osmý Holešovice Fashion Market pořádají módní značky Lovemusic a Plazmalab. Akce je součástí projektu Nové trhy s cílem sdružovat módní výběrové trhy s originálními výrobky, podpořit lokální tvůrce a vytvořit alternativu k současnému anonymnímu stylu velkoobchodů. Trh se tak stává společenskou událostí, kde se mohou návrháři a zákazníci setkávat tváří v tvář a sdílet tak inspirativní a kreativní prostředí.
Novinkou na jarním marketu je sekce Newcomers Hall, podporující všechny nové prodejce, návrháře a designéry, kteří se na Holešovice Fashion Market přihlásí poprvé. Pro všechny nováčky je připravena zvýhodněná nabídka prodejního místa. Důvodem je snaha oživit trhy novou, zajímavou nabídkou originálních výrobků. Na minulý díl marketu se přihlásilo rekordních 194 prodejců, z toho 50 nových značek, ze kterých bylo pečlivě vybíráno. Termín uzávěrky přihlášek pro prodejce je do 16. března. Bližší informace a přihlášky naleznete na webových stránkách www.novetrhy.cz.
Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 7 a 8, Bubenské nábř. 306/13

 
Otevírací doba:
25.4.2014: 12:00 – 21:00
So 26.4.2014: 10:00 – 21:00
Ne 27.4.2014: 10:00 – 17:00
www.holesovicefashionmarket.cz
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA