Hledejte Jetíka, dárky čekají

S Jetíkem o českých horách
Dětská poznávací hra S Jetíkem po českých horách vstupuje do druhé sezóny.
Stejně jako ta první bude zakončena velkým slosováním o jetíkovské ceny pro nejpilnější stopaře.
Pokud už ve hře jedete a jako oko v hlavě opatruje Jetíkův pas s památnými razítky, jistě máte jasné plány, kam si letos vyrazíte pro další. Šanci na úspěch ale ještě neztrácejí ani zájemci, kteří se o Jetíkovi dozvěděli později (třeba teď) a s lovem ještě nezačali. Slosování bude v listopadu, takže zatím máte opravdu dost času. Že účast ve hře stojí za námahu, mohou dosvědčit mnozí hráči, kteří už jeden pas zaplnili a teď pracují na druhém.
Jak víte anebo si přečtete na Jetíkově webu, pravidla hry jsou velice jednoduchá. Stáhnete si a vytisknete Jetíkův pas a můžete začít.
Kde je přes sto padesát razítek rozmístěno, zjistíte v seznamu razítkovacích míst. Najdete v něm všechny potřebné kontaktní informace. Pozorně se podívejte hlavně na provozní doby, razítka nemusí být dostupná, kdykoliv si zamanete.
Také s přípravou samotných výletů vám skvěle vypomůže Jetíkův web. Vybírat si můžete z desítek námětů. Většina tras vede k jednomu či více razítkovacím místům, další vás zavedou aspoň do jejich blízkosti. Pěší i cyklistické výlety jsou roztříděné podle sezóny, obtížnosti a věku (zájmu) účastníků.
Znalosti malých stopařů o zeměpisu a bezpečném pohybu v horách vyztuží zábavné hříčky a kvízy. Jetíkova fotogalerie je zase připravena k publikaci vašich obrázků z podniknutých cest. Když si pospíšíte, můžete za svou fotku dostat i malý dárek.
Dárky však čekají především na stopaře, kteří nasbírají stanovené počty razítek. Kromě odznaků, ke kterým se prostě došlapete, můžete zkusit i štěstí a vyhrát další hodnotné dárky jako jetíkovské softshellové bundy, trika, čepice, hrnky nebo dokonce samotné Jetíky, byť pouze plyšové.
Jetík si ty dárky zpět do Himálají nevezme, tak choďte, jezděte, sbírejte a vůbec se trochu snažte!
jetik_vyhry
Projekt „S Jetíkem po českých horách“ je spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.
logolink

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama