REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Hledáte penzion s rodinnou atmosférou v Krkonoších?

Ubytování ve Špindlerově Mlýně

Na přívětivé domácké prostředí dnes láká snad každé druhé ubytovací zařízení, pokud však tyto sliby nejdou ruku v ruce s nabízenými standardy a kvalitou, je výsledný dojem často spíše k pláči. To se vám však u penzionu Karolína ve Špindlerově Mlýně zaručeně stát nemůže!
 

Ideální ubytování? Blízko, a přece daleko…

Mezi náročnými výlety po okolí nebo adrenalinovém vyžití na blízkých svazích si v noci ze všeho nejvíce potřebujeme pořádně odpočinout. Není tedy možné, aby nás rušil hluk z okolních pokojů nebo zkrátka „jen“ hluk z ulice. O to první se zpravidla postarají dobře odhlučněné stěny, o to druhé dobře zvolená poloha. A tento Penzion Špindlerův Mlýn má zaručeně obojí.
Neleží přímo v centru města, zároveň však ani tam, kde lišky dávají dobrou noc. Nabízí ideální kombinaci přijatelné docházkové vzdálenosti a nabízeného klidu. Ocení ho tak i rodiče malých dětí nebo zkrátka a dobře milovníci zaslouženého klidu.

Pestrá nabídka aktivit v okolí

Den strávený v penzionu Karolína začíná bohatou snídaní formo bufetu a pokračovat bude přesně tak, jak si budete přát. Ať už jste si zvolili polopenzi nebo plnou penzi, všechny nabízené chody zaručeně stihnete. Ke všem aktivitám totiž budete mít opravdu blízko. Už pouhých 5 minut chůze od hotelu najdete moderní aquapark či tenisové kurty a haly. Velmi blízko je také provazové centrum, letní bobová dráha či dětská hřiště. A nemáte-li vlastní auto, můžete využít služeb několika půjčoven horských kol pro pohodové i náročné túry.
Jak vidíte, stačí si vybrat to správné ubytování ve Špindlerově Mlýně a všechna známá krkonošská lákadla budete mít takřka na dosah! Zamilujte se do domáckém atmosféry doplněné kvalitou poskytovaných služeb a zarezervujte si svůj pobyt ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo rovnou v komfortně vybavených apartmánech ještě dnes! Zaručujeme vám, že díky nim na svou dovolenou v Krkonoších jen tak nezapomenete!

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA