REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

HLEDÁ SE POLÁRKA

Nové představení „Hledá se Polárka“ pod umělou hvězdnou oblohou připravili pracovníci Hvězdárny a planetária Mikuláše Koperníka v Brně pro svoje nejmenší diváky (scénář a režie David Koval, Štěpán Ledvinka). Pohádkový příběh s detektivní zápletkou vypráví o malém chlapci, který nedobrovolně stráví noc v sále velkého planetária, kde prožije až nečekané dobrodružství. Společníkem se mu stane přístroj planetária, se kterým bude pátrat po zmizelé Polárce. Podezřelá jsou hned tři souhvězdí. Bude některé z nich usvědčeno ze zmizení Polárky? Mají všichni skutečně tak dobré alibi? Nebo je všechno úplně jinak?
Děti se nejen seznámí s tím, co všechno mohou zahlédnout na skutečném nebi, ale také s brněnskou hvězdárnou. Proč je ozdobena tolika kopulemi? Co se v nich ukrývá? Pohádkový pořad je doprovázen poutavými kresbami Josefa Hajného a podmanivým hlasem Zdeňka Junáka.
Premiéra se uskuteční v sobotu 7. března v 15 h, reprízy budou každou následující březnovou a dubnovou (do 19. 4.) sobotu a neděli v 15 hodin.
Termín: 7.března – 19.dubna
Další informace o programové nabídce Hvězdárny a planetária Mikuláše Koperníka v Brně získáte na www.hvezdarna.cz
Hvězdárna a planetárium Mikuláše Koperníka v Brně, p. o. je příspěvkovou organizací zřízenou statutárním městem Brnem.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA