Golf & Country Club Hodkovičky, a.s.

Golf HodkovickyGolf & Country Club Hodkovičky leží přibližně 10 minut od centra našeho hlavního města a rozléhá se od Mostu inteligence až po čokoládovny Orion.
Nabízíme
Hodkovičky se mohou pyšnit celoročním provozem na letních greenech, devíti jamkovým, plně zavlažovaným hřištěm a největším outdoorovým tréninkovým zázemím v České republice, jehož součástí je 75 míst pro trénování odpalu, z toho je 21 vyhřívaných pro trénink mimo hlavní golfovou sezónu, tři putting greeny a tři chipping greeny. Pokud byste chtěli trénovat i po setmění, Hodkovičky Vám nabídnou kompletně osvětlené tréninkové plochy.
Hřištěhřiště
Plně zavlažované a znormované hřiště, které má délku 2750 m a par 36 jsme otevřeli v roce 2005. V Hodkovičkách si zahrajete celoročně na letních greenech, pouze v případě teplot pod bodem mrazu bude hřiště uzavřené. Hřiště je typické množstvím vodních překážek, velkými modelovanými greeny a krásnými pohledy na řeku Vltavu a Vyšehrad. Je umístěno v krásné zelené přírodě, která Vám nechá zapomenout, že jste v centru Hlavního města.Více..
Pokud s golfem začínáte nebo byste chtěli odstranit špatné návyky, můžete oslovit jednoho z našich šestnácti profesionálních trenérů, kteří jsou v Hodkovičkách k dispozici po celý rok. Myslíme i na Vaše děti. Pokud byste je chtěli naučit tomuto atraktivnímu sportu, otevíráme 2 x ročně, vždy na jaře a na podzim, dětské kurzy pod záštitou Tréninkového centra mládeže.
klubovna_2Nově vybudovaná moderní klubovna Vám pak poskytne veškerý komfort pro Váš trénink či samotnou hru. Naleznete zde klubovou recepci, dvě restaurace s vinotékou a wi-fi internetem, cigar bar, golfový simulátor a samozřejmě šatny a sprchy.
Historie Klubu
Lokalita v Hodkovičkách se jevila jako mimořádně komplikovaná, ale nakonec v roce 1995 se začalo metodou „step by step“ postupně budovat. Projekt a výstavbu zajišťovala firma GOLFLAND – Ing. Jiří Velden, další tři spoluakcionáři zajišťovali chod klubu, pomáhali vzájemně s úředními úkony, zajišťovali publicitu a účastnili se i vlastních fyzických výkonů při výstavbě.
Více..
Kontakt:
Vltavanů 546 , 14700
tel.: +420 244 460 435
www.hodkovicky.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama