REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Frankenweenie: Domácí mazlíček – speciální projekce pro pejskaře

Frankenweenie: Domácí mazlíček
Frankenweenie: Domácí mazlíček je dojemným příběhem chlapce a jeho psa.
Když mladý Victor nečekaně přijde o svého milovaného psa Sparkyho, povolá na pomoc vědu a svého nejlepšího přítele přivede znovu k životu – jen s několika drobnými změnami. Snaží se svůj výtvor ukrývat, ale když se Sparkymu podaří uniknout, zjistí Victorovi spolužáci, učitelé i ostatní obyvatelé města, že znovuzrození může mít příšerné následky.
Animovaný, Komedie, Horor, Sci-Fi – USA, 2012, 87 min
Přístupno od: film přístupný bez omezení věku
Režie: Tim Burton
Hrají: Winona Ryder, Catherine O’Hara, Atticus Shaffer, Martin Landau, Martin Short, Christopher Lee, Conchata Ferrell, Tom Kenny, Charlie Tahan, James Hiroyuki Liao
Premiéra: 3. 1. 2013 ve všech dobrých kinech
SPECIÁLNÍ PROJEKCE PRO PEJSKAŘE

REKLAMA

Bio Oko ve spolupráci s distribučním společností Falcon pořádá 3. ledna 2013 od 20.30 speciální projekci pro pejskaře, kteří nechtějí nechávat své čtyřnohé mazlíčky doma, když se sami baví. Bio Oko bude pro tento večer speciálně připraveno na psí doprovod včetně občerstvení pro čtyřnohé. Na programu bude film Frankenweenie: Domácí mazlíček a prvních 10 diváků se psím doprovodem bude dokonce odměněno!
Bio Oko hostí pejskaře celý rok. Do kina se totiž může celoročně se psým doprovodem. Jediná podmínka je mít psa na vodítku. Speciální projekci pro pejskaře nicméně Bio Oko hostí poprvé. Uskuteční se u příležitosti uvedení nového filmu Frankenweenie: Domácí mazlíček režiséra Tima Burtona do kin.„Jako majitel psa je mi nepříjemné nechávat mého čtyřnohého kamaráda doma, když se jdu někam bavit. Svého psa beru mimo návštěvy bazénu téměř všude, proto bych chtěl povzbudit ostatní pejskaře k návštěvě kina i s němým doprovodem,“ říká k projekci David Beránek, ředitel Bia Oko.

Program pro děti

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA