Film mých snů přinese surfařskou party do Aquapalace Praha

Léto ještě nekončí

Léto ještě nekončíííí


 „Léto ještě nekončíííí,“ volá Brady na McKenzie se surfem v ruce. Slunce, písek, pláže a surf, to je ta pravá atmosféra léta. A aby vše bylo naprosto dokonalé, nechybí stylová muzika inspirovaná surfařským rockem, R&B a popem. O čem že je řeč? O novém snímku Film mých snů (Teen Beach Movie), vysílaném v premiéře 14. 9. od 11:00 na Disney Channel. Co je ale největší pecka? S tímhle teenagerským surfařským filmem můžete strávit celý víkend v Aquapalace Praha!
Vše vypukne právě v sobotu 14. 9. Vodní svět Aquapalace Praha se promění ve surfařskou party ve stylu Filmu mých snů. Kromě té správné beach atmosféry se skvělou hudbou návštěvníky čekají třeba i soutěže o ceny – zkrátka zažijete Film mých snů na vlastní kůži.
O čem Film mých snů je?
Film začíná poslední prázdninový den. McKenzie se stěhuje do elitní internátní školy, aby splnila sen své rodině, a tak se její plážový život a surfové prkno mají stát minulostí. Najednou se ale s Bradym záhadně přenesou do jeho oblíbeného plážového filmu z 60. let – Wet Side Story. Ve filmu se odehrává boj mezi surfaři a motorkáři o nadvládu nad místní pláží, a v jeho průběhu všichni spontánně zpívají a tančí. Brady a McKenzie nyní musí udělat vše pro to, aby se vrátili zpět do reality. Jejich životy se ale možná nadobro změní, když omylem naruší romantickou dějovou linii filmu – filmový hezoun, surfař Tanner, se zamiluje do McKenzie a motorkářka Lela naopak do Bradyho. Podaří se Bradymu a McKenzie vrátit se zpět do reality?
Film se natáčel v karibském Portoriku a v hlavních rolích diváci uvidí Rosse Lynche (Austin & Ally) v roli Bradyho a Maiu Mitchell (The Fosters) v roli McKenzie. Ve Filmu mých snů dále hrají: Grace Phipps v roli Lely, Garrett Clayton v roli Tannera, John Deluca v roli Butchyho, Chrissie Fit v roli Cheechee, Kevin Chamberlin jako Dr. Fusion a Steve Valentine jako Les Camembert.
Předpremiéra filmu proběhne pro vybrané hosty v Aquapalace Praha již 18. 8. za účasti Martina Haricha. Premiéru a surfařskou atmosféru si pak mohou užít všichni návštěvníci v sobotu 14. 9. 2013.
Oficiální trailer Film mých snů (Teen Beach Movie), najdete zde:
http://www.youtube.com/watch?v=Ns_LaIZChe0.
GARRETT CLAYTON, MAIA MITCHELL, ROSS LYNCH, GRACE PHIPPS

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama