REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Festival zimních radovánek Aprés ski 2014 v Praze

Lyžování s dětmi v Praze.
Festival, který děti milují!

Už čtvrtý ročník oblíbené akce Aprés ski se termínově posouvá blíž k zimnímu období. Jedinečný zimní festival v centru Prahy se koná 29. a 30. listopadu na pražské Náplavce. Návštěvníci zjistí, co je v nadcházející zimní sezóně čeká a nemine. Vstup je zdarma.
Populární festival zimních radovánek Aprés ski se letos koná už čtvrtým rokem. Oproti minulým ročníkům ho pořadatelé posunuli blíž k zimě, takže návštěvníci získané informace, novou výbavu nebo třeba skipasy využijí mnohem dříve po skončení akce.
29. a 30.11. se návštěvníci na pražské náplavce Rašínova nábřeží dozvědí, jaká bude nadcházející zimní sezóna. Kam vyrazit za sněhem? Co znamená „lyžovat bezpečně“? Jak poskytnout první pomoc na sjezdovce? Jak nejlépe naučit děti lyžovat? Jak správně nastavit vázání? Jak se starat o lyže či snowboard?  Jak na sjezdovku nejlépe obléknout sebe a svoje děti? Tohle všechno a mnohem víc se návštěvníci dozvědí přímo od odborníků na Aprés ski 2014.
Na Náplavce na návštěvníky čekají také stánky s nejnovějším zbožím, které využijí i mimo svah. Prezentovat se budou známá i méně známá lyžařská centra.
Aprés ski nabídne bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na opravdovou sjezdovku pro malé i větší děti, lyžařskou a snowboardovou školu, setkání s profesionály nebo soutěže a závody o pěkné ceny.
Zimní sezóna zkrátka začíná na Aprés ski v Praze. Přijďte zjistit, co jste o zimní sezóně ještě nevěděli!
Vstup je zdarma.
REKLAMA

wdwdd

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA