Festival kresleného humoru aneb VTIPOTOČ a pohádkový hrad Točník

dsc_3911(1).jpgNávštěvníci se mohou těšit na výstavu kresleného humoru, které se zúčastní samotní autoři vtipů. (např. Ivan Křemeček, Pepa Bílek , Petr Slaba, Pavel Rychtařík, Martin Hron, Bohouš Šír, jiří Bula, Mirek Vostrý, Honza Mesner a jiní.) Diváci si odnesou originál kresby na papíře či na těle dle vlastního přání.
V průběhu dne je připraven bohatý program. K zhlédnutí bude Kreslířská show, kejklíři, činoherní i loutková představení, fakír, tanec, letové ukázky dravých ptáků a sov od sokolníka a další. K poslechu a tanci bude hrát živá hudba nejrůznějších žánrů.(např. CREAMONA , OVČÁCI ČTVERÁCI , MY3.AVI , JAZZ COMBO, DIDGERIDO a jiné) Pro děti je na hradě připraveno mnoho soutěží o sladké odměny a rytířské hry na ponících. U soutěží uvidíte pohádkové bytosti a hradní strašidla.
Dále je připravena dobová restaurace s jedinečnými pochoutkami a lahodným pitivem, dobové tržiště s rozličným sortimentem, řemeslné dílny a své výrobky zde představí chráněné dílny i klienti z ústavů pro mentálně postižené.
A zároveň bude možno vidět i historický jeřáb na lidský pohon od Víta Mlázovského a Petra Růžičky.
Část výtěžku bude věnována stejně jako v loňském roce na konto Centrum PARAPLE.
Kdy? 23.a 24. června 2007

Program:
sobota od 9 – do 21 hodin
neděle od 9 – do 18 hodin
Vstup:
100,- Kč dospělí
50,- Kč dítě
Postižení mají vstup zdarma.
Poloha:

Poslal: šašek z hradu Točník – Aleš Bílek

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama