Festival deskovýc her Goliáš a David

Datum konání: 6.11.2010 – 7.11.2010
Místo konání: GOADA o.s., ZŠ Nepomuk, Nepomuk

Letos již po páté Vás Goliáš a David provedou světem moderních deskových her. Neznalé zasvětí do kouzla „deskovek“ a znalce se pokusí překvapit letošními horkými novinkami.
Festival je ideální místo, kde prožít báječný rodinný listopadový víkend.
Datum festivalu je jako již tradičně spojeno se začátkem podzimních plískanic – tentokrát to bude víkend 6. a 7. listopadu. V sobotu se festivalové dveře otevírají v 9.30 a zůstanou otevřeny až do 19.00, v neděli pak do 14.00.
Ubytování:Na festivalu bude možné i přespat. Jako každý rok bude připravena varianta pro nenáročné, jimž stačí přivézt si s sebou spacáky a karimatky. V případě zájmu nám dejte vědět.
Festivalové stravování:Mimo to, že nějaké křupavé pohoštěníčko a chutné popitíčko naleznete přímo v prostorech festivalu, můžete jít potěšit své útroby i do přilehlých či odlehlých hospůdek, restaurací a knajp.
Kudy kam? aneb Jak se k nám dostat
Kudy kam? aneb Jak se k nám dostat:K cestě do Nepomuku lze využít vlak, autobus, automobil, velocipéd či přijít pěšky…
… a který ten Nepomuk to vlastně je?
Dáte-li si například ve vyhledávači mapy.atlas.cz nalézt obec Nepomuk, zjistíte, že jich je několik. Tedy 3, slovy tři. Pokud je cíl vaší cesty festival „Goliáš a David“, potom tím vysněným je obec Nepomuk, okres Plzeň-jih. Abychom vám cestičku ještě více usnadnili, připravili jsme pro vás interaktivní mapku.
…z Plzně a Českých Budějovic vlakem
Pokud jste se rozhodli cestovat z Plzně či Českých Budějovic vlakem, pak tu pro vás máme jízdní řády.
…já su odjinud
Asi nejjednodušší je vyhledat si případné spojení pomocí webového vyhledávače idos.cz. (Jako cíl cesty stačí zadat „Nepomuk [PJ]“.)
…a já jedu autíčkem
Mimo výše zmíněného vyhledávače mapy.atlas.cz, který obsahuje i plánovač tras, můžete zneužít i naší mapky (místo konání festivalu, tj. základní škola, je na mapce označeno logem festivalu).

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama