Exkluzivní představení Vánoční koleda se vrací

Vánoční koleda 2012


Na motivy povídky Charlese Dickense.
Setkání tří výrazných a naprosto rozdílných hlasů současné hudební scény napříč žánry. Szidi Tobias / David Koller / Marina Vyskvorkina. Zážitek na pomezí divadla, koncertu a muzikálu.
V hlavních hudebně činoherních rolích Ivana Chýlková a Karel Roden!
Výpravný příběh Vánoční koleda, na motivy proslulé povídky Charlese Dickense, je příležitostí propojit jednotlivé umělecké žánry. Hudební osobnosti Szidi Tobias, David Koller a Marina Vyskvorkina zaručují, že povýší klasický muzikálový styl na neopakovatelný zážitek nejen našich pocitů, smyslů a vjemů a to za doprovodu živého orchestru Kryštofa Marka Všichni živě na jednom jevišti při každém představení!
Nechte se unést atmosférou a mystikou vánočního Londýna první poloviny 19. století. Stanete se svědky přeměny, vykoupení a nápravy mrzoutského nelidy a lakoty Scrooge v jedinečném podání Karla Rodena. V roli ducha Vánoc se představí Ivana Chýlková. Vánoce jsou přeci obdobím lidské laskavosti a dobroty…
režie: Ondřej Sokol
autoři hudby: Milan Vyskočáni a Kryštof Marek
autor textů: Peter Lipovský
scéna: Adam Pitra
Szidi Tobias – slovenská šansonová zpěvačka, majitelka jednoho z nejvýraznějších hlasů československé hudební scény současnosti.
David Koller – lídr legendární kapely Lucie bezpochyby patří již přes dvacet let mezi nejvýznamnější osobnosti českého pop -rocku.
Marina Vyskvorkina – sopranistka ruského původu, sólistka Státní opery Praha a držitelka mnoha ocenění.
Premiéra 30. listopadu 2012 v Divadle Hybernia, hraje se až do Silvestra! Verze 2012 s několika novými písněmi!
www.studiodva.cz/vanocnikoleda

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama