REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Držitel Grammy Oran Etkin povede v Praze jedinečný hudební workshop pro děti

Držitel Grammy Oran Etkin povede v Praze jedinečný hudební workshop pro děti
Oran Etkin povede v Praze jedinečný hudební workshop pro děti

Šestý ročník festivalu Mladí Ladí Jazz přiváží v dubnu do Prahy to nejzajímavější ze současné především americké jazzové scény. Kromě hvězdného obsazení koncertů, na kterých zazáří například legendární baskytarista Marcus Miller či trio The Bad Plus, se můžete těšit také na workshopy pro děti i dospělé. Prvním z nich je workshop určený dětem ve věku od 2 do 12 let, který proběhne v pondělí 20. dubna od 17 hodin v prostorách Era Svět. Povede ho držitel prestižní hudební ceny Grammy Oran Etkin. Hudební dílna je založena na Etkinově jedinečné výukové metodě timbaloloo, která pomocí hravosti a fantazie v dětech rozvíjí cit a lásku k hudbě. Kapacita workshopu je omezena, proto s přihlašováním neváhejte. Více informací najdete na www.mladiladijazz.cz.
Workshop zábavnou formou rozvíjí v dětech cit a lásku k hudbě
V letošním roce festival Mladí Ladí Jazz zapojí i ty nejmladší. Kouzelný svět hudby mohou děti objevovat přímo pod taktovkou jazzového mága a držitele prestižní ceny Grammy Orana Etkina. V New Yorku, kde Etkin žije, založil hudební školu pro děti předškolního věku, postavenou na jím vytvořené výukové metodě timbaloloo. Vše staví na hravosti a fantazii, jež v dětech rozvíjí cit a lásku k hudbě.
Workshop, který je vhodný pro děti od 2 do 12 let, proběhne v pondělí 20. dubna od 17.00 v prostorách Era Svět na Jungmannově náměstí. Dílna proběhne formou hudebního představení, do kterého se děti aktivně zapojují – tleskají do rytmu, zpívají a tančí. Nechte děti proniknout do tajů hudby a přihlaste je na tento unikátní workshop! Kapacita je omezena, proto s přihlašováním neváhejte. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji síti Ticketstream za 150 Kč pro dítě a jednoho rodiče. Na místě budou k zakoupení za 200kč. Více informací najdete na www.mladiladijazz.cz.
Facebook: https://www.facebook.com/events/1588418281405738/
 
Oran Etkin
Lektorem workshopu je newyorský jazzový hudebník Oran Etkin. Ve své hudbě vychází z tradice Afriky a Izraele a propojuje unikátní zvuk saxofonu, bass-klarinetu a klarinetu, který zároveň rezonuje s divokou energií současné newyorské jazzové scény. Za svoji desku All About Bullies získal Oran Etkin r. 2012 americkou cenu Grammy. Na jeho nejnovějším albu Gathering Light se prolínají svěží a dobrodružné skladby plné melodií a rytmů, které Oran Etkin objevil na svém posledním koncertním turné v Indonésii, Číně, Japonsku, Izraeli a Evropě. V rámci festivalu Mladí Ladí Jazz vystoupí ve středu 22. dubna v Jazzdocku.
 

Program festivalu Mladí Ladí Jazz 2015
REKLAMA

  1. dubna 2015: Monika Roscher (DE), Palác Akropolis
  2. dubna 2015: The Kandinsky Effect (USA/FR), La Fabrika
  3. dubna 2015: The Bad Plus (USA), Palác Akropolis
  4. dubna 2015: Oran Etkin (USA) a Jazz Fruit, Jazzdock
  5. dubna 2015: Marcus Miller (USA), ROXY
  6. dubna 2015: Susana Sawoff (AUT), Jazzdock

 
Více informací o programu i festivalu naleznete na webu www.mladiladijazz.cz nebo na Facebooku Mladí Ladí Jazz.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA