Do konce března se ještě děti mohou koupat v Aquapalace Praha za 1 korunu!

srg

S dětmi do Aquapalace Praha


Pro všechny děti do 150 cm má Aquapalace Praha skvělou zprávu! Do konce března si mohou užít největší a nejdelší tobogány v Čechách za pouhou 1 korunu, pokud přijdou v doprovodu rodičů. Přijďte se bavit a užít si spoustu zážitků v největším aquaparku v ČR!
Největší aquapark v Česku Aquapalace Praha rozšířil v loňském roce počet tobogánů, které jsou skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků – vybrat si můžete od malých a krátkých dětských tobogánů, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, až po oblíbený otevřený Canyon, který přibyl v minulém roce. Kromě klasických tobogánů a skluzavek ovšem v letošní sezóně připravil Aquapalace Praha také další originální atrakce inspirované zahraniční zábavou. V Paláci pokladů se tak můžete těšit na vodní autodrom, což je obdoba pouťových autíček, pouze ve vodní verzi, nebo zcela nový letecký trenažér FlyMotion, vhodný hlavně pro dospělé návštěvníky, kteří si rádi vyzkoušejí jízdu v pravém leteckém simulátoru.
Pokud vám schází léto a vzpomínky na den strávený v moři, v Aquapalace je pro Vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou relaxaci ve vlnách. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že během víkendů probíhají také tematické animace, kde se vaše děti zabaví soutěžemi o drobné ceny, a vy tak můžete mezitím odpočívat např. ve vířivce. „Na konec března jsme se snažili připravit zábavu pro všechny návštěvníky, aby si den u nás užila celá rodina a odnesla si spoustu jedinečných zážitků. Akce Děti za korunu byla původně plánovaná pouze na jarní prázdniny, ovšem na přání a dopisy rodičů i dětí jsme se rozhodli prodloužit tuto událost až do konce března,“ říká Zdeněk Bartůška, ředitel Aquapalace Praha.
Více na www.aquapalace.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama