Divadlo Ponec

Odhalte spolu se svými dětmi nečekaná zákoutí divadla Ponec
Veřejnosti obvykle nepřístupné prostory jedinečného tanečního divadla Ponec mohou děti spolu se svými rodiči poodhalit při představení Putování ve větvích, které je postaveno na interaktivním tanečně-divadelním programu. Autoři představení (L. Tretiagová a O. Lipovský) inspirováni knihou francouzského spisovatele Timothée de Fombella pojali scénu divadla jako obraz stromu, který je říší hlavních hrdinů příběhu, malého Tobiáše a jeho kamarádky Elíši. Vychutnejte si spolu se svými dětmi tento magický svět! Putujte společně s herci a tanečníky, za doprovodu živé hudby, ve větvích od koruny až ke kořenům, kolem jezírka i měkkou trávou a poznejte tajemství stromu tajemství, které je vlastně jedním velkým podobenstvím o naší planetě.
Představení je určené pro děti od 7 let a v prosincovém programu ho divadlo uvede v neděli 6. 12. od 14.00 a 17.00 a v ponděli 7. 12. od 10.00 a 15.00 pro veřejnost i pro školy.
Ponec se rozhodl věnovat dětem a jejich rodičům i předvánoční neděli a uvede 20. 12. od 15:00 a 18:00 oblíbené pohádkové představení Pohádka po kapkách (pro děti od 4 let a jejich rodiče), ve kterém hrají a tančí profesionální herci a tanečníci spolu s dětmi-diváky. Inscenace nabízí dětem kromě netradičního zpracování příběhu na motivy pohádky Karla Šiktance také možnost zapojit se pomocí tance a pohybu aktivně do děje.
Cena představení pro děti 60,- a pro dospělé 100,- Kč.
Kontakt:
Divadlo Ponec
Husitská 24a, Praha 3
tel: +420 222 721 531, +420 224 817 886
vstupenky@divadloponec.cz
www.divadloponec.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama