REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Dětský den s podtitulem Vynálezy kolem nás

Dětský den
Dětský den

Také letos před koncem školního roku nabízí Technické muzeum v Brně dětem dárek ve formě dne plného her soutěží.
V muzeu na ně čeká 10 soutěžních stanovišť inspirovaných vynálezy, prohlídky muzea, hravá výuka jazyků a mnoho dalších zážitků. Dětský den má letos podtitul Vynálezy kolem nás a tematicky navazuje na dvě velké výstavy Vynálezci vynálezy a Ladíte s námi, které v muzeu probíhají. Stanoviště budou fungovat po celý den od 9 do 17 hodin, zaregistrovat se je třeba do 16 hodin. Dozvíte se, jak to bylo s počátky rozhlasového a televizního vysílání, s vývojem komunikace, jak staré jsou kuchyňské spotřebiče, v jakých autech jezdili naši dědečkové, kdo vynalezl horkovzdušný balón, v které zemi vznikla trubka a řadu dalších zajímavostí. Na stanovištích děti uplatní své znalosti, dovednosti i zručnost. Je zastoupena sportovní dráha, komunikace přes vysílačky, nahrávací studio, oživená historie, časové srovnávání předmětů i vlastní tvorba. Každý, kdo absolvuje všechna stanoviště, získá na závěr drobné dárky. V 10 a v 14 hodin jsou pro zájemce připraveny komentované prohlídky vybraných muzejních expozic (Historická vozidla, Ulička řemesel a výstava Vynálezci a vynálezy).
Partnerem projektu je jazyková škola Light Point, která zde představí svoji činnost při besídkách s Hocusem a Lotusem. Tito dva maskoti učí děti už od útlého dětství jazyky hravou formou. Uvidíte ukázky z výuky a přítomní lektoři odpoví na Vaše dotazy.
Dětský den s podtitulem Vynálezy kolem nás
Neděle 23. 6. od 9 do 17 hodin.
www.lightpoint.cz
www.hocus-lotus.cz

Normal
0

21

REKLAMA

false
false
false

CS
X-NONE
X-NONE

REKLAMA

Dětský den s podtitulem Vynálezy kolem nás

Neděle 23. 6. od 9 do 17 hodin.

Také letos před koncem školního roku nabízí Technické muzeum v Brně dětem dárek ve formě dne plného her soutěží. V muzeu na ně čeká 10 soutěžních stanovišť inspirovaných vynálezy, prohlídky muzea, hravá výuka jazyků a mnoho dalších zážitků. Dětský den má letos podtitul Vynálezy kolem nás a tematicky navazuje na dvě velké výstavy Vynálezci vynálezy a Ladíte s námi, které v muzeu probíhají. Stanoviště budou fungovat po celý den od 9 do 17 hodin, zaregistrovat se je třeba do 16 hodin. Dozvíte se, jak to bylo s počátky rozhlasového a televizního vysílání, s vývojem komunikace, jak staré jsou kuchyňské spotřebiče, v jakých autech jezdili naši dědečkové, kdo vynalezl horkovzdušný balón, v které zemi vznikla trubka a řadu dalších zajímavostí. Na stanovištích děti uplatní své znalosti, dovednosti i zručnost. Je zastoupena sportovní dráha, komunikace přes vysílačky, nahrávací studio, oživená historie, časové srovnávání předmětů i vlastní tvorba. Každý, kdo absolvuje všechna stanoviště, získá na závěr drobné dárky. V 10 a v 14 hodin jsou pro zájemce připraveny komentované prohlídky vybraných muzejních expozic (Historická vozidla, Ulička řemesel a výstava Vynálezci a vynálezy).

Partnerem projektu je jazyková škola Light Point, která zde představí svoji činnost při besídkách s Hocusem a Lotusem. Tito dva maskoti učí děti už od útlého dětství jazyky hravou formou. Uvidíte ukázky z výuky a přítomní lektoři odpoví na Vaše dotazy.

www.lightpoint.cz

www.hocus-lotus.cz

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:“Normální tabulka“;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:““;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:“Calibri“,“sans-serif“;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA