REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Děti kreslí rejnoky – výtvarná soutěž pro děti

Děti, je tu soutěž pro Vás!
Děti, je tu soutěž pro Vás!

ZOO Zlín vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti nazvanou Tajemný svět rejnoků.
Tito nezaměnitelní příslušníci starobylé skupiny paryb se již brzy v zlínské zoo dočkají nové expozice s názvem Zátoka rejnoků. Jedná se o malířskou soutěž určenou pro děti ve věku 6 až 10 let. Všechny zaslané kresby se stanou součástí dočasného oplocení lemujícího vznikající stavbu pavilonu. Ty nejpovedenější pak budou využity při tvorbě interaktivních vzdělávacích prvků. Děti se mohou zúčastnit buď jako jednotlivci nebo jako součást školního kolektivu. Soutěž probíhá do 10. dubna 2014. Autoři nejlepších děl budou slavnostně vyhlášeni 27. dubna 2014 v Zoo Zlín.

Co by měla kresba představovat?
Hlavním motivem by měl být rejnok či rejnoci. V nové expozici Zátoka rejnoků budeme chovat druh s názvem maran atlantský. Do soutěže můžete ale poslat rejnoky libovolných druhů, barev i tvarů.

REKLAMA

Kdo se může zúčastnit?
Jednotlivci a školní kolektivy dětí ve věku 6 – 10 let.

Způsob přihlášení do soutěže
Do soutěže se lze přihlásit jednoduše zasláním svého díla poštou na adresu pořadatele nebo osobním předáním v pokladně prodejny suvenýrů u hlavního vstupu do zoo. Uzávěrka soutěže je 10. dubna 2014. Pro zařazení do soutěže je rozhodující datum doručení zásilky. Každý soutěžící může zaslat nejvýše jedno dílo.

REKLAMA

Ceny
Pro vítěze v obou kategoriích jsou připraveny zajímavé ceny od ZOO Zlín a jejích partnerů. Mezi jinými volné vstupenky do zoo pro vítězné jednotlivce i pro členy vítězných kolektivů a také návštěva zázemí nově budované expozice.

Průběh soutěže
Uzávěrka soutěže je 10. dubna 2014. Vyhodnocení do soutěže přijatých děl provede odborná porota, která udělí v každé kategorii první, druhé a třetí místo. Výsledky soutěže budou zveřejněny na stránkách www.zoozlin.eu. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v Zoo Zlín 27. dubna 2014.

Specifikace přihlašovaných děl
Pro soutěžní dílo je stanoven formát A4 (20,99 x 29,70 cm). Bude se jednat o malbu či kresbu, která musí být na rubové straně opatřena identifikačním štítkem (ke stažení zde),  případně ručně vypsanými údaji odpovídajícími tomuto štítku.

Podrobná pravidla soutěže

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA