REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Dětenice ani v zimě nespí – potkáte zde Šípkovou Růženku i ježibabu

I v zimních měsících se můžete vydat do Zámeckého resortu Dětenice, kde v sobotu potkáte babu jagu a v neděli vás zámkem provede Šípková Růženka.
Zámecký resort Dětenice naděluje i po Vánocích – každé dítě do 12 let má na zámek vstup ZCELA ZDARMA a to až do konce března.
Nebojíte se strašidel a dalších pozoruhodných pohádkových bytostí? Věří vaše ratolesti na peklo a čerty? Připomeňte si společně, jak končí zlobivé děti v pohádkách. Neváhejte ani chvilku a prohlédněte si zámek Dětenice v sobotu v doprovodu čarodějnice a v neděli se Šípkovou Růženkou. „Víkendové prohlídky zámku Dětenice jsou určeny zejména pro rodiny s dětmi, proto jsme se rozhodli, že děti do 12 let budou mít vstupné zcela zdarma a to až do konce března,“ uvedl Petr Jindrák, ředitel Zámeckého resortu Dětenice.
Každou sobotu od 10.00 do 17.00 hodin na zámku strašidla ze svých koutů vylézají a jistě vás pobaví či vystraší. Možná vás upír pozve na krvavou hostinu a společně budete hodovat. Jedině v sobotu se stanete součástí strašidelného reje, a kdo ví, co se v noci na Středověkém hotelu děje.
V neděli namísto strašidel se probouzí krásná Šípková Růženka, která vám svůj romantický příběh odvypráví. Jak se narodila, co jí bylo předpovězeno a zda se to skutečně stane? Uhádnou vaše děti, jak všechno dopadne, až zazvoní zvonec a pohádky bude konec? Šípkovou Růženku v dětenických komnatách potkáte každou neděli od 10.00 do 15.00 hodin až do konce března.
Na rodinném výletě v Dětenicích se velmi dobře občerstvíte a najíte ve středověké krčmě. A nejen dámám chutná dětenické pivo lásky, které se vaří v místním pivovaru.
Komerční sdělení

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA