Den s přírodou v Malešickém lesíku v Praze 10

Den s přírodou
Zveme Vás v sobotu 15.9. do Malešic na tradiční podzimní akci: hry, soutěže, ukázka cvičených policejních psů a vystoupení Hudebně taneční skupiny Sueneé.
Letošní ročník bude zaměřen na zoologickou zahradu a v ní žijící zvířata. Připraveny budou jako vždy hry a soutěže, vyzkoušet bude možno zajímavých dovedností a třeba si odnesete i nějakou tu odměnu nebo se projedete na huculském koni.
Jako doprovodný program jsme přichystali ukázku kynologického výcviku policejních psů a atmosféru zpříjemní  Hudebně taneční skupina Sueneé se Spontánním bubnováním, tancem a zpěvem (www.spontannibubnovani.cz). Více naleznete na přiloženém plakátu a na našich stránkách www.natura-praha.org/ekocentrum.
Pozor! Z důvodu rekonstrukce a revitalizace Malešického parku se akce neuskuteční na tradičním místě, ale v nedalekém „Malešickém lesíku“. Viz. odkaz http://mapy.cz/s/51Tz
Akce se koná v sobotu 15.9., mezi 10. – 16. hodinou a vstup je zdarma!
Dopravíte se k nám MHD s bus 195 a 177 na zastávky Malešické náměstí a Spojovací, případně bus 297 zastávka Malešická stráň, odkud Vás dovedou na místo konání  → šipky.
Akci pořádá 01/14 základní organizace ČSOP „Natura, quo vadis?“ – EkoCenturm vDomě a oddíl Mladých ochránců přírody Ginkgo. Těší me se na Vás! Informace o našich dalších akcí a dalším bohatém podzimním programu EkoCentra naleznete na ZDE.
Najdete zde například:
21.9. komentovanou procházku budoucí trasou naučné stezky v Malešicích,
25.9. cestovatelské promítání Írán
a mnoho dalších akcí.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama