Den dětí se blíží. Čekejte na slevy

Na svůj velký den budou vaše děti očekávat něco speciálního. Jestli byly aspoň trochu hodné, můžete je zkusit letos překvapit výletem, na který jen tak nezapomenou. A nemusí to být ani tak drahé.
1. června je den dětí. Už máte vymyšlený program? Pokud ne, nevadí. Času je ještě dost. Dnes pro vás máme tip na výlet, který je pro děti přímo stvořený a lze na něj uplatnit hromadné slevy. S nimi se i náročnější výlet tolik neprodraží.

Den v Legolandu

V jižním Německu mezi Stuttgartem a Mnichovem se nachází dvacetitisícové městečko Günzburg. V něm se nachází místo, které touží navštívit snad všechny děti na světě. Legoland Deutschland letos slaví své desáté narozeniny. Na návštěvníky tedy čeká řada velmi výhodných akcí.
Na rozloze 25 fotbalových hřišť čeká přes 50 akcí ve stylu legendární dětské stavebnice. Kromě toho se ale v Legolandu pořád startuje nějaká zábavná show.

50 milionů kostiček

Děti Legoland milují. Ze všech atrakcí jsou doslova u vytržení. Areál je rozdělený do sedmi tematických částí.
Proletět se na zádech Ohnivého draka přes Merlinův hrad můžete například v Zemi rytířů. V továrně na Lego si zase vyrobíte svou vlastní kostičku Lega. Podmořským světem vede osmimetrový tunel, ze kterého spatříte všechny vodní tvory bájné Atlantidy. V Safari jsou zase desítky divokých zvířat z celého světa. Všechno samozřejmě z Lega.

Úsporné hromadné slevy

Celodenní výlet do německého zábavního parku je ale pro běžnou domácnost finančně dost náročná záležitost. Narozeninové slevy pobyty v Německých hotelích nesníží a pětihodinová cesta se taky prodraží.
Proto doporučujeme využívat pro tyto zájezdy internetové servery na hromadné slevy. Celodenní výlet do zmíněného německého Legolandu i s dopravou a českým delegátem na místě se dá dnes na internetu sehnat za poloviční cenu. Jednoduše nasedněte do autobusu na jednom z dvaceti nástupních míst v republice a ještě před otevřením stojíte u hlavní brány Legolandu.

Legoland pro rodiče

Zábavní park z dětské stavebnice je v první řadě určen dětem. Najde se zde ale i spousta klidných relaxačních míst pro rodiče. V praxi jsou ale rodiče z velkolepých staveb z Lega většinou víc unešení, než jejich děti.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama