REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Čtyřlístek ve službách krále

Čtyřlístek je tu! Kam s dětmi v Praze.
Čtyřlístek je tu!

Populární komiksový seriál ČTYŘLÍSTEK oslavil letos už 40 let od svého „narození“, prvního vydání kresleného příběhu autora a výtvarníka Jaroslava Němečka.
Teprve nyní se však Fifinka, Myšpulín , Piňďa a Bobík dostávají na filmové plátno – a to v dobrodružném příběhu autorů Josefa a Hany Lamkových, dynamickém, vtipném, moderním se spoustou humorných a gagových situací, nečekaných zápletek a překvapení.
Malý výlet do Prahy nabídne Čtyřlístku úžasné setkání – na Karlově mostě je nejdříve přepadne obživlý lev ze sochy Bruncvíka, který je pak zavede do podzemních chodeb pražského Hradu, kde se setkají se samotným císařem Rudolfem! Ten podnikl cestu časem z minulosti do přítomnosti, protože podle předpovědí věhlasných císařských astrologů jenom Čtyřlístek může získat císaři zázračný kámen mudrců a zachránit tak císaři život i korunovační klenoty, o které usiluje proradný alchymista Kelly. A tak se rozběhne kolotoč neuvěřitelných střetů, konfliktů a peripetií, Fifinka, Myšpulín, Piňďa a Bobík se dostanou i na císařský dvůr, kde jim doslova půjde o život… Ale nebyl by to Čtyřlístek, kdyby díky svému důvtipu a vynalézavosti nevyřešil všechny nástrahy i nečekané překážky a nezachránil nejen císaře, korunovační klenoty ale i celou zeměkouli od návratu do doby ledové. Císař Rudolf se vrací do minulosti sice bez kamene mudrců, ale moudřejší o poznání, že přátelství a odvaha jsou cennější než zlato.
Rodinný, Komedie – Česko, 2012, 90 min
Přístupno od: bez omezení
Režie: Michal Žabka
Hrají: Ivan Trojan, Tereza Bebarová, Bohdan Tůma, Ondřej Brzobohatý, Václav Postránecký, Vladimír Brabec, Jiří Lábus, Jan Přeučil, Petr Nárožný, Kryštof Hádek, Tomáš Juřička, Martin Písařík, Pavel Kříž, Vladimír Javorský, Martha Issová, Ota Jirák, Otakar Brousek st., Miroslav Táborský, Anna Remková, Gabriela Osvaldová, Lucie Bílá, Zlata Adamovská
Premiéra: 24. 2. 2013
24.2. DĚTSKÁ NEDĚLE S FILMEM ČTYŘLÍSTEK VE SLUŽBÁCH KRÁLE
Na co se můžete těšit:
Dárky pro každého dětského diváka
Losování hodnotných cen před začátkem každého představení filmu Čtyřlístek ve službách krále
Soutěž v kreslení
Malé občerstvení pro všechny děti
Možnost zakoupení menu Čtyřlístek s hračkou
Vstupné dle platného ceníku, nezapomeňte uplatnit svou kartu CineStar Club pro získání slevy 20 Kč ze zakoupené vstupenky.
Partneři akce: multivitamínové želatinky Rakytníček, www.mikrohračky.cz , nakladatelství Fragment, McDonald’s, distribuční společnost Bioscop
CineStar Praha – Anděl
Radlická 3179/1E, telefon: 251 115 111

Těšíme se na vaši návštěvu!

Zdroj: 
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA