Coca-Cola a báječná cesta Vánočního kamionu

Coca-Cola Vánoční kamion navštíví v Česku 22 měst

Společnost Coca-Cola po roce opět vysílá svůj Vánoční kamion na cestu okolo České republiky, aby udělal radost velkým i malým, a podpořil dobrou věc. Tento rok je pro společnost výjimečný. Její ikona, postavička Santa Clause, tak jak ji známe z Coca-Cola vánočních reklam a inzerátů, oslavuje 80 let. Proto bude letošní Coca-Cola Vánoční kamion obohacený o řadu překvapení. 

Na náměstích navštívených měst vyroste zcela nové Santovo městečko. Stany budou svým tvarem připomínat ledová iglů a osvětlení polární záři, jaká je k vidění na severním pólu. Nový bude také Santův kamion, včetně křesla, ve kterém si Santa vyslechne vánoční přání. Pro všechny ty, kteří si chtějí vychutnat radostnou atmosféru blížících se Vánoc, si Santovi pomocníci připravili hned několik překvapení a soutěží. Novinkou je například speciální tanec pro děti, tvořivá dílna doplněná o dětské puzzle, interaktivní prolézací kamion či vánoční kniha, do které mohou děti s rodiči psát svoje tajná přání. Samozřejmě nebude chybět ani možnost vlastní fotografie se Santou a drobné občerstvení na zahřátí.
Santa Claus se svým Vánočním kamionem navštěvuje města také proto, aby pomohl. Jako každý rok, bude i letos probíhat speciální vánoční prodej a výtěžek z každého prodaného výrobku či občerstvení bude věnován na podporu dobročinných aktivit v navštíveném městě. Zástupci dané instituce si během odpoledního programu převezmou symbolický šek, jehož částka bude upřesněna po ukončení vánočního prodeje.
„Coca-Cola Vánoční kamion tvoří nedílnou součást naší vánoční kampaně. V letošním roce navštívíme v České republice celkem 22 měst. Zajímavou novinkou bude například Santova kniha vánočních přání nebo speciální tanec pro děti. Ve spolupráci s městy jsme také pečlivě vybrali lokální instituce či jednotlivce, které v rámci kampaně podpoříme,“ říká Daniela Paličková, PR manažerka společnosti Coca-Cola pro Českou republiku a Slovensko.
V každém městě je průběh Coca-Cola Vánočního kamionu stejný.
Otevření Santova městečka se všemi atrakcemi a soutěžemi začíná v 15:00. V 16:30 hodin přijíždí Santa Claus se svým kamionem. Závěr celé akce je v 18:00, kdy se návštěvníci se Santou rozloučí a vyprovodí ho na cestu do dalšího města, aby mohl rozdávat vánoční atmosféru a radost i jiným.
Santu Clause a Coca-Cola Vánoční kamion můžete navštívit v těchto městech:
1.12.2011 – Kolín, Karlovo nám.
2.12.2011 – Benešov, Masarykovo nám.
3.12.2011 – Tábor, Žižkovo nám.
4.12.2011 – České Budějovice, Dlouhá louka
5.12.2011 – Přeštice, Masarykovo nám.
6.12.2011 – Rokycany, Malé nám.
7.12.2011 – Sokolov, nám. Budovatelů
8.12.2011 – Žatec, nám. Svobody
9.12.2011 – Děčín, Masarykovo nám.
10.12.2011 – Liberec, nám. Dr. Eduarda Beneše
11.12.2011 – Mladá Boleslav, Staroměstské nám.
12.12.2011 – ZOO Praha, parkoviště ul. U Trojského zámku
13.12.2011 – Náchod, Masarykovo nám.
14.12.2011 – Ústí nad Orlicí, Mírové nám.
15.12.2011 – Litomyšl, Smetanovo nám.
16.12.2011 – Frýdek Místek, Zámecké nám.
17.12.2011 – Hranice na Moravě, Masarykovo nám.
18.12.2011 – Zlín, nám. Míru
19.12.2011 – Uherské Hradiště, Masarykovo nám.
20.12.2011 – Kyjov, Masarykovo nám.
21.12.2011 – Třebíč, Karlovo nám.
22.12.2011 – Brno, galerie Vaňkovka
Pro ty, keří se nebudou moci Coca-Cola Vánočního kamionu zúčastnit, je připravena internetová stránka, na které lze sledovat jeho putování Českou republikou – www.vanocnikamion.cz. Další informace a fotografie z navštívených měst budou rovněž k dispozici na funpage Coca-Cola Vánoční kamion na Facebooku.
Společnost Coca-Cola je největším výrobcem nápojů na světě a osvěžuje zákazníky téměř 500 značkami perlivých a neperlivých nápojů. Spolu se značkou Coca-Cola, která je uznávána jako nejcennější značka světa, patří do portfolia společnosti patnáct značek s hodnotou v řádech miliard dolarů. Jsou to například značky Coca-Cola light, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, Powerade, Cappy nebo illy issimo. Coca-Cola je v celosvětovém měřítku největším dodavatelem perlivých nápojů, džusů, džusových nápojů a čajů a káv k okamžité spotřebě. Prostřednictvím největšího nápojového distribučního systému na světě si spotřebitelé ve více než 200 státech vychutnávají nápoje společnosti v množství 1,7 miliardy porcí denně. Společnost Coca-Cola se trvale angažuje v budování udržitelných společenství a zaměřuje se na iniciativy, které chrání životní prostředí a šetří přírodní zdroje, podporuje aktivní a zdravý život, vytváří bezpečné a otevřené pracovní prostředí pro své spolupracovníky a podporuje hospodářský rozvoj ve společenstvích, kde působí.
Další informace naleznete na webové stránce www.thecoca-colacompany.com.
Komerční sdělení

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama