REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Co nesmí chybět v kosmetické taštičce?

Jedna noc, dvě, nebo týdenní pobyt. Je to jedno. Vždy jsou věci, které doma zapomenout nesmíte. Co by raději nemělo chybět v kosmetické taštičce?

Základní pomůcky pro čištění zubů

I když je čištění zubů tak trochu otravná rutina, neměli bychom ji zanedbávat ani na dovolené. Proto jsou tři věci, které rozhodně nesmíte zapomenout doma: kartáček, pasta a mezizubní kartáček. O dovolené nás to může táhnout k tomu se aspoň na mezizubní čištění vykašlat. Ale nedělejte to. Je to 30 vteřin, které se nevyplatí zanedbávat.

Jedno mýdlo pro vlasy i tělo

Patříte mezi příznivce tuhých mýdel a šampónů. Na cesty si můžete zabalit tuhý šampon a použít ho i na tělo. Opačně bychom to nedoporučovali. Mýdla na vlasy tělu neuškodí, ale ne všechna mýdla na tělo mají složení, které je vhodné i pro vlasy. V každém případě ušetříte dost místa oproti lahvičkám.

REKLAMA

A co holení?

Někdo se bez pomůcek na holení pár dní obejde. Ti, kdo ne, musí přibalit ještě žiletku, gel a obvykle i nějakou péči po holení. U mužů gel na holení jen těžko nahradit. Není ale problém sehnat menší balení. Ženy, vy můžete místo gelu na holení použít kondicionér na vlasy, případně tělový olej, pokud ho s sebou na cesty vozíte.

Autor: Andrea Ivaničová, www.holime.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA