REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Co na víkend? Co třeba let letadlem?

Co o víkendu? Co třeba let letadlem?
Co o víkendu? Co třeba let letadlem?

Přemýšlíte nad plány, co budete dělat o víkendu, či o dovolené? Přijďte si vyzkoušet na letiště po celé České republice jaké to je řídit malé letadlo, nebo si užít s rodinkou krásný vyhlídkový let. Skupina profesionálních pilotů pořádá na 15 letištích po České republice vyhlídkové lety letadly a vrtulníky a akci nesoucí název Pilotem na zkoušku.

Skutečně budete řídit letadlo!

Nevěříte? Je to tak, u nás si můžete vyzkoušet jaké to je být pánem těchto krásných strojů. Přijdete na letiště, seznámíte se s pilotem a po hodinovém briefingu nasednete s vaším zkušeným instruktorem do letadla a vznesete se k oblakům. Pilot vám po startu předá řízení letadla a vy si budete moci vyzkoušet řízení opravdového letadla. Úžasný zážitek, nejen pro muže, ale i pro ženy, které se nebojí výšek.
Zažijete skvělou akci, která je přeci jen trochu neobvyklá a o to více si ji vychutnáte. Vezměte s sebou celou rodinu, či přátelé, rádi je uvidíme, a pokud budou chtít, mohou letět s vámi. Létáme moderními letadly a vrtulníky.

Raději luxus soukromého pilota?

Není problém, zařídíme pro vás nádherný vyhlídkový let s těmi nejlepšími trasami, stačí jen zavolat a letadlo pro vás a vaši rodinu bude připravené k odletu.
Více informací na www.PilotemNaZkousku.cz
Těšíme se na vás!
letadlo_zkouska

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA