REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

CIHLA FEST

Datum konání: 12.11.2008
Lucerna Music bar
Vodičkova 36, Praha 1, 11000
tel: 224215957, email: [email protected], www.musicbar.cz
Kapely Děda Mládek Illegal Band, Krucipüsk, Chameleon, Benedikta a moderátorská taktovka Jana Budaře vystoupí na benefičním hudebním festivalu, který má za cíl podpořit život lidí s mentálním postižením.

Festival se uskuteční ve středu 12. listopadu 2008 v pražském Lucerna Music Baru od 19 hodin. Vstupné je 200 korun v předprodejích sítě Ticketpro, na místě konání koncertu pak 220 Kč. Všechny kapely vystupují na CIHLA FESTu bez nároku na honorář. Výtěžek z koncertu bude směřovat na dostavbu chráněných bydlení a sociálně terapeutické dílny na výrobu nakládaných hermelínů a utopenců v obci Slapy. Tam žijí a pracují v současné době dvě desítky dospělých lidí s mentálním postižením.
„CIHLA FEST má být kromě hudebního zážitku také začátkem celoročních oslav 10. let existence Akce cihla. 10 let v životě člověka je kus času. Dovedete si představit, kdyby se každý mohl otočit zpět a měl za sebou takové výsledky, jaké má právě Akce cihla? Dva domy chráněného bydlení, chráněná dílna, garsonka a 19 klientů, kteří žijí běžným a svobodným životem – to nevyroste jen tak ze země… „ uvedl Tomáš Kůs manažer projektu.
Zdroj: www.kdykde.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA