Český Brod se začátkem září promění na Město v pohybu

Město v pohybu

Město v pohybu


Město Český Brod ve spolupráci s neziskovými organizacemi a školami v rámci projektu Zdravé město a MA 21 a Evropského týdne mobility pořádá od 2. do 8. září 2013 akci MĚSTO V POHYBU.
Akce je zaměřena na všechny věkové kategorie s cílem seznámit občany se sportovními možnostmi v Českém Brodě. Na organizaci se podílí přes dvacet sdružení, oddílů a v neposlední řadě i několik tělocvikářů.
Koordinaci sdružení i programovou skladbu řídí TJ Slavoj Český Brod a SK český Brod. Využita budou všechna sportoviště, včetně Liblic a Štolmíře.
Akce začíná v pondělí 2. září od 16 hod. v areálu gymnázia společným průjezdem městem na kolech, in-line bruslích a dalších „pohybovadlech“.
V průběhu týdne mohou účastníci na kartičku získávat razítka navštívených pohybových aktivit či tréninků a v sobotu v areálu Kutilka, kdy akce vrcholí, ji vyměnit za ceny, které věnovalo nejen město, ale i další sponzoři.
Bližší informace získáte v Informačním centru Český Brod, školách, recepci TJ Slavoj Český Brod a T.J. Sokol, případně na www.ceskybrod.cz.
Věříme, že akce osloví především děti pro pravidelnou sportovní i rekreační činnost.
mesto v pohybu

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama