Česká taneční platforma – Tanec Vás oslní!

Česká taneční paltforma
Česká taneční platforma se blíží – vstupenky na všechna festivalová představení k dostání na pokladně divadla Ponec.
Již osmnáctý ročník festivalu českého současného tance a pohybového divadla se uskuteční mezi 13.–16. 4. 2012 na pražských divadelních scénách, konkrétně v divadle Ponec, Alfred ve dvoře, Teatru NoD, Studiu ALTA. Festival představí opět výběr těch nejlepších tanečních inscenací uplynulého roku! Letošní ročník kromě pestrého hlavního programu, který zahrnuje 12 tanečních projektů, nabídne také bohatý doprovodný program. Kromě Institutu světelného designu se opět zapojí také sdružení SE.S.TA, které připravilo pro širokou i odbornou veřejnost seminář kritického pochopení současného tance – Ateliér čtení tance. Ten bude probíhat pod vedením českých i zahraničních choreografů a tanečních publicistů.
Festival zahájí 13. dubna od 18.30 site-specific představení Lenky Bartůňkové Lágrima, které se uskuteční v okolí divadla Ponec, následovat bude vernisáž fotografií tanečně divadelního fotografa Vojtěcha Brtnického. Těšit se také můžete na sobotní after party s kapelou ZRNÍ, kterÁ se uskuteční po představení VerTeDance v divadle Ponec.
Vstupenky na všechna představení festivalu bude možné zakoupit od 23. února na pokladně divadla Ponec. Předprodejní cena, která platí do 12. dubna je 160 Kč a 90 Kč (student, senior, ZTP). Cena v den konání představení je 190 Kč a 120 Kč (student, senior, ZTP). Vstupenky na představení v divadle Ponec bude dále možné zakoupit online v předprodejní síti Ticketportal.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama