REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Černé divadlo uvede speciální dětské představení ŽIVÝ KALEIDOSKOP

Image Theatre

Černé divadlo Image z Prahy uvede v neděli 3. června 2012 speciální dětské představení “ŽIVÝ KALEIDOSKOP”.
Divadlo Image Theatre hraje pro děti – přijďte se podívat na výjimečné představení.
Image Theatre, české černé divadlo s více než dvacetiletou tradicí, vítá svou letní divadelní sezonu s radostí a novými nápady. Ještě než nastanou školní prázdniny, rozhodlo se uvést speciální představení pro děti a jejich rodiče “ŽIVÝ KALEIDOSKOP”. Netradičnost těchto představení spočívá v tom, že vycházejí z repertoáru pro dospělé, jež se však mnohonásobnými zkušenostmi potvrdil stejně zábavným i pro děti. Začalo to představeními pro děti, jež divadlo Image uvedlo na mnoha místech v zahraničí, například v Řecku, Hong Kongu nebo Izraeli.
Další rozdíl těchto představení je v tom, že přibližně čtvrtina míst v sále bude vyhrazena zdarma například dětem z dětských domovů. Divadlo Image tak chce touto cestou podpořit setkávání dětí při společném zážitku a naplnit tak přísloví “sdílená radost – dvojitá radost”. V podobných akcích se bude pokračovat i od začátku školního roku.
V neděli 3. června 2012 od 15.00 uvede představení “ŽIVÝ KALEIDOSKOP” složený z humorných pantomimických scén a vybraných tanečních černo-divadelních čísel inspirovaných různými africkými zvířaty.
V představení se diváci mohou setkat například s antilopami, opicemi, zebrami, motýly a uvidí i trávu růst. Černo-divadelní technika divadla Image okouzluje děti i dospělé, je plná barev, nečekaných triků a krásného tance. Choreografii vytvořila Eva Asterová-Čihařová, bývalá sólistka Pražského komorního baletu Pavla Šmoka. Autorem pantomimických scének je Josef Tichý, René Pyš a Petr Liška.
Doporučený věk dětí je od 3 let, i když divadlo Image má dobré zkušenostmi i s dětmi dvouletými. Děti mladší než tři roky mají vstup zdarma.
Vstupenky v cenovém rozmezí od 100 do 150 Korun jsou v prodeji od 1. května, zakoupit je lze v pokladně divadla Image v Pařížské ulici.  Vstupenky je možné i dopředu rezervovat telefonicky přímo v divadle Image na čísle (+420) 222 314 448) nebo emailem: [email protected]
“Tato snížená cena je pouze pro dětská představení. Rádi bychom touto cestou nabídli alternativu k jiným dětským divadelním programům s tím, že u nás se plnohodnotně pobaví jak divák dětský, tak i divák dospělý.  Naším cílem je vytvářet kouzlo okamžiku a v divadle Image bude na všechny děti čekat naše nejvřelejší přivítání”, uvedla za divadlo Image jeho umělecká ředitelka, Eva Asterová-Čihařová.
 
ŽIVÝ KALEIDOSKOP
Kdy se hraje? Vše najdete na stránkách Divadla Image.
www.imagetheatre.cz/prodeti/
sobota 23. března 2013 od 15.00
sobota 6.dubna 2013 od 15.00
sobota 20.dubna 2013 od 15.00
sobota 4.května 2013 od 15.00
sobota 18.května 2013 od 15.00
sobota 1.června 2013 od 15.00
Černo-divadelní pohyblivé obrazy tančících zvířat plné barev a kouzel střídají dva kamarádi mimové, kteří společně nebo sobě navzájem vymýšlejí různé kulišárny.
Představení je vhodné pro děti od 3 let, ale pobaví se i dospělí.
Pro děti hrálo divadlo Image s úspěchem v mnoha zemích světa a nyní se těší na malé české diváky.
ADRESA divadla:
Image Theatre
Pařížská 4, Praha 1, 110 00
CENA VSTUPENEK:
děti 0 – 2 rok / zdarma
děti 3 – 18 let / 100,-
dospělí / 150,-
senioři / 100,-
RESERVACE VSTUPENEK:
tel:  222 314 448,  222 329 191
[email protected]
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA