REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka

Ještě jeden Vánoční dárek pro děti v BRNĚ

Brněnské maminky s dětmi nemusí obávat, že jim počínaje letošním podzimem zůstanou pouze zablácená či zasněžená pískoviště. Na Pražákově ulici v Brně-Heršpicích totiž kolem 20. prosince otevřou první rodinný zábavní park. Do provozu bude multifunkční hala a symbolicky se tak stává jedním z vánočních dárků Brnu. Svým zaměřením je v České republice ojedinělá. Ano, právě v posledních letech velmi časté výkyvy počasí na podzim a v zimě odstaví z provozu řadu venkovních zařízení pro nejmenší. Hala je krytá a v provozu celoročně.

Na ploše 2600 metrů čtverečních je připraveno bezmála dvacet hracích a sportovních zařízení pro děti od dvou do dvanácti let. Narozdíl od komerčních obchodních center a klasických dětských koutků v této hale naleznou děti spoustu překvapení a řadu nezvyklých atrakcí, které je animují k pohybu a různým hrám. Každá z nich symbolizuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak park umožňuje uskutečnit cestu kolem světa.

REKLAMA

Všechna zařízení v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou i dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra nebo si sami vyzkoušet některé z atrakcí. Kromě zmiňovaného občerstvení park BONGO nabízí rodičům čtenářský a internetový koutek či sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů je tak možno prožít v Bongu společně celý den plný zábavy, pohybu i odpočinku.

Školy a jiné kolektivy zase mají možnost výletu do tohoto zábavního parku spojeného se vzdělávacím a tělovýchovným programem. Jako bonus nabízí hala také různé oslavy, zejména pak velmi oblíbené oslavy dětských narozenin.

REKLAMA

Hlavním posláním je rodinám, školám a jiným organizacím poskytnout příjemné prostředí, kde se děti bezpečně pobaví a rodiče si oddechnou, a to bez ohledu na roční období.
Opravdový dárek Brnu je však nabídka základním školám v pěti čtvrtích Brna, na dvou až čtyř hodinové návštěvy haly a to úplně zdarma. Od jara příštího roku je v plánu řada programů nejen pro děti. Můžeme se těšit také na různá představení, divadélka či koncerty.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA