Boty na rodinný výlet i na romantickou procházku v přírodě ve dvou

Jste neustále v pohybu a chůze, běh či jiná sportovní aktivita vás nabíjí a dodávají vám dobrou náladu? To by pak neodmyslitelnou součástí vašeho životního stylu měly být i kvalitní botasky, na které se můžete spolehnout za všech okolností. A právě takovou spolehlivou obuví jsou boty od značky Nike.

Odpružení a opora chodidla při chůzi

Co při pohybu oceníte nejvíce? Za nás zní odpověď jednoznačně: odpružení a oporu chodidla. Ve špatně zvolených botách můžete cítit každý kamínek, každou změnu povrchu a můžete trpět i neustálými otřesy, které vám mohou způsobit migrénu. Ale přesně opačný zážitek vám přinese chůze v modelu Flyknit Nike.

Při jeho výrobě byl totiž kladen důraz na to, aby každá bota nabízela oporu chodidla v těch nejdůležitějších bodech a zároveň, aby byla bota lehká a odpružená. Díky tomu jsou zmírněny tvrdé dopady, a nositel si tak méně namáhá kolenní klouby.

Prodyšnost a komfort pro lepší zážitek z každého kroku

Kromě odpružení a opory chodidla jsou tenisky Nike Flyknit také prodyšné. Nehrozí tedy nepříjemné zážitky spojené se sundáním bot po celodenním výšlapu. Vaše noha bude moci volně dýchat po celou dobu, a zápach nohou se tak stane minulostí. A jako nositel tohoto modelu určitě oceníte i extra pevná vlákna, která byla při výrobě použita, a zaručují dlouhou životnost bot. Jsou totiž ušita tak, aby bylo každé vlákno jiným směrem, tím pádem se snížila, a hlavně rozprostřela zátěž, která je na boty při nošení kladena. A to znamená jediné: tyto boty jsou téměř nesmrtelné.

Jde to i ekologicky

A poslední bod, který dělá z modelu Nike Flyknit jasnou volnu při výběru tenisek, je jejich ekologický aspekt. Přestože módní průmysl je spojován s plýtváním a nadvýrobou, prioritou při výrobě tohoto modelu byla udržitelnost. A to s sebou neslo i tlak na to, aby bylo při jejich výrobě použito co nejmenší množství materiálu. To ovšem nijak nesnižuje jejich kvalitu či životnost. Právě naopak. Boty na sobě nemají žádné zbytečné konstrukční prvky a na nic si nehrají.

Vyzkoušejte Nike Flyknit v praxi

Nike Flyknit jsou zkrátka funkční boty bez jakýchkoliv pozlátek a skvěle se hodí na celodenní rodinné výlety, ale i na dobrodružné procházky v přírodě ve dvou. Chcete-li si pořídit svůj pár a vyzkoušet si, zda dostojí své pověsti, široký výběr barevných provedení a velikostí najdete zde.

Sháníte-li boty na své oblíbené venkovní aktivity a mezi vaše požadavky patří prodyšnost, komfort, odpružení, kvalita, dlouhá životnost a opora chodidla, právě jsme vám představili vaše budoucí boty. A jestli pro vás není ani téma udržitelnosti a ekologie cizí, je to jen další důvod, proč si pořídit svůj pár Nike Flyknit.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama