REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

BOHEMIA SEKT s.r.o.

Bohemia Sekt a.s.
Víte, jak vznikají nejoblíbenější šumivá vína České republiky?
Přijměte naše pozvání do perlivého světa sektů značky Bohemia Sekt. Seznámíme Vás s tajemstvím výroby nejoblíbenějších sektů České republiky, poodhalíme Vám alchymii jedinečnosti každého sektu. Projdeme společně perlivou historií šumivých vín od jejich počátku až do současnosti. Navštívíte jedinečné sklepní prostory společnosti, ve kterých kvasí a vyzrávají naše sekty do dokonalosti. Při degustaci Vás naučíme, jak sekty značky Bohemia Sekt správně vychutnávat.
Historie plná bublinek
Již od svého objevení bylo šumivé víno považováno za mocné afrodiziakum. Lidé věřili, že jeho výroba je způsobena vyšší mocí, která dává šumivému vínu čarovnou moc. Ti, kteří jej pili, doufali, že jim splní jejich nejtajnější přání. Věřili, že jim šumivé víno zajistí nesmrtelnost, zdraví, lásku či krásu.
Výroba šumivého vína sice již není dnes žádným tajemstvím, věda a moderní technologie zaručují vysokou kvalitu a výjimečnou chuť každého sektu. Ale stejně jako před více než 400 lety, spojují lidé pití šumivého vína s výjimečnými oslavami, přísliby nezapomenutelných okamžiků nebo štěstím do nového roku. Přijďte nahlédnout do perlivého světa sektů, abyste se mohli přesvědčit o jejich jedinečnosti!
Více o historii šumivého vína zde..
Zrození sektu
Na počátku každého sektu je vinohrad. V jediné sklence šumivého vína se snoubí jedinečnost odrůdy s terroirem dané oblasti, který má své typické a nezaměnitelné vlastnosti, určující charakter hroznů. Kvalitu hroznů významně ovlivňují také vinohradníci. Jejich celoroční trpělivá a pečlivá práce na vinohradu, láska a cit, které hroznům dávají, umocňuje krásu a charakter vína. Jen zkušení vinaři poznají, kdy nastane pravý čas sklizně a víno uchovávají ve sklepích jako pravý poklad.
Vína, která se ucházejí o privilegium stát se sektem, jsou pečlivě vybírána našimi zkušenými technology. Vybrat a sestavit vína tak, aby vzniklo harmonické cuvée je opravdová alchymie. Pouze kvalitní vína a mistrovství našich technologů zaručí jedinečnost každého sektu, které poznáte na nezaměnitelné chuti Bohemia Sektu. Dlouhý proces zrání dodává sektům jejich osobitost a dokonalou harmonii. Během zrání vystupují aromatické látky z odrůd vín, aby se spojily a vytvořily charakteristický buket. Vznikají jemné bublinky, které zaručí sametovou chuť každému sektu.
Nejen vzhled a chuť, ale také elegantní láhev s originální etiketou jsou důležitými detaily, které vtisknou každému sektu nezaměnitelnou tvář.
Navštivte Bohemia Sekt cetrum
Připravili jsme pro Vás dvouhodinový program, určený skupinám od 10 do 45 osob, během kterého ochutnáte sekty z nabídky naší společnosti a poodhalíte tajemství výroby nejznámějších českých jakostních šumivých vín.
Podrobněji o Bohemia Sekt Centru
Pro rezervaci a zajištění programu nás kontaktujte.
Kontakt:
Smetanova 220
Starý Plzenec
332 02
tel.: +420 377 197 116
fax: +420 377 965 048
[email protected]
www.bohemiasekt.cz

REKLAMA

Komerční sdělení

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA