REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Bobovka slaví 10. narozeniny – desetiletí jezdí jen za 10 Kč

12. 6. 2013

Bobová dráha slaví 10 let
V pátek 14. června slaví Bobová dráha na Proseku už 10. narozeniny.
Všichni vrstevníci Bobové dráhy proto budou moci jezdit za zvýhodněné vstupné.
Pokud je vám také deset let, přijďte oslavit narozeniny společně. Dospělí mohou mezitím vyzkoušet novou velkou trampolínu, kterou si Bobovka k narozeninám nadělila.
Bobová dráha s celoročním provozem byla pro veřejnost otevřena 15. června 2003. Za 10 let ji navštívilo už více než 1 700 000 návštěvníků. Ti na bobech najezdili přes 1 200 000 km. Vzdušnou čarou by tak společně všichni bobisté už mohli 30krát obkroužit planetu okolo rovníku.
Pro využití zvýhodněného vstupného je potřeba u pokladny prokázat, že jste stejně staří jako Bobová dráha. Vezměte si tedy s sebou kartičku zdravotní pojišťovny, průkazku na autobus, žákovský průkaz nebo jakýkoliv jiný doklad, kterým svůj věk budete moci dokázat.

O bobové dráze:

Dráha je dlouhá téměř 800 metrů, celkové převýšení je 50 metrů a maximální rychlost téměř 60 km za hodinu. Kromě délkových a rychlostních parametrů je zajímavý i profil trati, který obsahuje 720stupňové zatáčky a nejednu další vychytávku (osmičku, „hup“ a další). Dráha je bezpečná a bez doprovodu rodičů na ni mohou jezdit děti od 8 let. Mladší bobisté se mohou svézt spolu s rodiči na jednom bobu. Dráha je otevřena každý den od 10 do 22 hodin. O víkendech a svátcích je otevřen také lanový park a nová velká trampolína.
Aktuální informace o dráze naleznete na www.bobovadraha.cz a na www.facebook.com/bobovka

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA