Bleší trh oživí o víkendu Karlín

Datum konání: 31.1.2010
Místo konání : Praha,Náměstí Míru

V pořadí již podruhé oživí bleší trh jinak spící, víkendový Karlín. V neděli 31.1. na Pernerově ulici se znova otevře brána haly zvané Šípkárna.
Trh se koná od 9 do 16 hodin s podmínkou pořadatelů, že teploty v neděli ráno nebudou nižší než -5°C. Při posledním trhu v prosinci totiž ve staré, historií opředené hale zamrzla voda a druhý den takzvaného Vánočního speciálu museli pořadatelé zrušit.
Pořadatelé nám sdělili, že cizinci na trh do haly přicházejí, jen aby si halu vyfotili zevnitř. „Dokonce jsme již naším trhem obnovili vzpomínky na slavné časy Karlína a Českomoravské strojírenské a lidé nám začínají psát a vyprávět o této hale před více než 60 lety“ tvrdí jeden z pořadatelů Pavel Šik.
Prodávat se bude zase co dům dá od veteše až k dětskému oblečení s tím, že se v Karlíně neustále rozšiřují řady výrobců šperků, kteří zde jako jediná vyjímka mohou prodávat i věci nové.
Další trhy v hale se budou konat 14. a 28.února. Bližší informace a zajímavosti je možné najít na webu pořadatele www.prazsketrhy.cz .
Kontakt:
tel: + 420 773 588939
email: prazsketrhy@email.cz
www.prazsketrhy.cz
Národní divadlo

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama