REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Benefiční koncert – ROCK PRŤATŮM

Rock prťatům

Projekt Rock prťatům vznikl ve snaze dokázat, že osudy druhých nám nejsou lhostejné.
Rozhodli jsme se tedy zorganizovat I. ročník Benefičního koncertu.

Na počátku byl nápad: pomoci někomu, kdo sám si pomoci neumí. Dětem. Oslovili jsme nejednu společnost s našim záměrem a ne vždy jsme byli pochopeni. Společnostem, které nás vyslechly a nabídly pomocnou ruku a to i přesto, že jsme jim nemohli nic nabídnout, si nesmírně vážíme a touto cestou DĚKUJEME.
Tímto Vás zveme mezi nás, strávit příjemný večer ve společnosti rockových kapel a přesvědčit se, že Vaše peníze za vstupné pomohou těm, kteří to opravdu potřebují.

REKLAMA

Benefiční koncert – Rock prťatům
KDY : 20.10.2012, 19.00 hod
KDE : KC STADION,
Kounicova 685/20
Brno

Metalinda

REKLAMA

Až ze Slovenska přijedou naši touhu povzbudit Péter Sámel, Fero Gašparík, Peter Kollar, Roman Ročo Čief čili nikdo jiný než-li kapela Metallinda.
Ready Kirken
Kapela vznikla počátkem roku 1996. Na festivalu v Janderově 4.7.1996 odehrála kapela svůj první koncert.
Ve filmu Juraje Jakubiska „Post Coitum“ zazněly skladby Hvězda, Pověz mi kamaráde, Moje malá. Michal s Adamem hrají ve filmu ve fiktivní kapele Richarda Krajča „ THE GRATE“.
V roce 2006 se stala píseň 1+1 z alba Čekal jsem víc, nejhranější písní v českém éteru a dostala cenu Anděl 2006.
V roce 2007 kapela vydává u společnosti EMI album Světy Ready Kirken a natáčí dva videoklipy Život je výlet a Není to tak zlé. Tato píseň se několik týdnů drží v první pětce hitparády Evropy 2 a televize Óčko.
Premier
Vznik kapely Premier sahá až do roku 1975. V roce 1995 skupina prochází další malou změnou v obsazení. Do Argemy odchází kytarista Martin Motýl a na jeho místo přichází Jarda Mikoška. V tomto roce kapela Premier pod uměleckým vedením pana Františka Hrnčiříka zaznamenává zlom ve své dosavadní hudební tvorbě. Oslovuje Filipa Renče, který s kapelou natočí klip k písni Hrobař, jenž se během několika týdnů stává megahitem a láme žebříčky oficiálních českých hitparád.
Jarek Filgas
Když vyřknete tohle jméno před člověkem, který se vyzná v hudebním světě, okamžitě Vám vypálí písničku Jarošovský pivovar. Hitovka, se kterou prorazila skupina, ve které zanechal tento vynikající zpěvák nesmazatelnou stopu. Ne nadarmo se dodnes říká a traduje, že Filgas je srdcem Argemy. Tato skupina byla a prozatím je nejúspěšnější štací Jardy Filgase.
Herkules
Jedinou místní – brněnskou kapelou na koncertu bude tříčlenná pop-punková skupina HERKULES ve složení Karel Hofmann (zpěv, basová kytara), Libor Balušík (kytara) a Marek Kšica (bicí). Jejich přímočará, melodická kytarová hudba sklízí úspěch především u mladšího publika a přestože dosud nijak masivně nepronikla do médií, je mezi fanoušky již několik let nesmazatelně zapsána.

www.rockprtatum.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA