REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

AVON pochod 2012

Avon pochod 2012

Díky lidské solidaritě se každoročně koná růžový Avon Pochod, kterého se účastní miliony lidí ve více než 50 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu.
I letos si společně projdeme trasu starobylou Prahou v růžových tričkách, abychom tak symbolicky zabojovali proti rakovině prsu. Připojte se k nám!
 
Myšlenka podporovat projekty boje proti rakovině prsu vznikla v mateřské firmě AVON v USA v roce 1992, kdy byl založen Fond pro zdraví žen. Úsilím tohoto fondu je kromě jiného podporovat i boj proti rakovině prsu.
První AVON Pochod proti rakovině prsu se uskutečnil v roce 2000. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která láká slavné osobnosti i média, ale hlavně – díky němu zachraňujeme životy žen po celé České republice.
Do projektu se zapojila celá řada známých osobností: Monika Absolonová, Simona Stašová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Lenka Termerová, Martha Issová, Mahulena Bočanová nebo Tereza Brodská. V minulosti se pochodu zúčastnily také Lucie Borhyová či Dara Rolinc. V roce 2012 se novými ambasadorkami staly návrhářka Taťána Kovaříková, zpěvačka a moderátorka Gabriela Partyšová a moderátorka Ivana Gottová.
 
Tričko jako vstupenka
Vstupenkou na Avon Pochod 2012 je tradičně tričko proti rakovině prsu, jehož dámskou variantu pro tento ročník exluzivně a s láskou navrhla módní návrhářka Taťána Kovaříková.
Tričko pro Vás bude k dispozici 9.6. na Avon Pochodu.
Trasa
I letos si společně projdeme trasu starobylou Prahou v růžových tričkách, abychom tak symbolicky zabojovali proti rakovině prsu.
START: 9. června ve 12.00 z parku Kampa
Na startu pro vás bude připraven zábavný program už od 10:00 – mimo jiné, zahraje hudební skupina Děda Mládek Illegal Band. Na strartu v parku Kampa si také můžete zakoupit trička.
CÍL: Žluté lázně
Vystoupí Anna K., Chinaski, David Deyl a další, pro nejmenší bude připraven dětský koutek s programem, budete mít možnost seznámit se s kosmetickými trendy pro letošní rok a zakoupit si produkty s růžovou stužkou. Moderuje Roman Vojtek.
TRASA: park Kampa (ul. U Sovových mlýnů) – Říční – Šeříková – Vítězná – most Legií – Masarykovo nábřeží, u Mánesa přechod na náplavku a po ní až na k Vyšehradu (Rašínovo nábřeží), skrz Vyšehradský tunel, Podolské nábřeží, areál Žlutých lázní
OBČERSTVOVACÍ STANICE: Na náplavce u Výtoně (pod historickými hodinami).
Délka: 4,5 km
Trasu zvládnou i rodiny s kočárky.
Do areálu Žlutých lázní mají přístup i psi.
 

 
 
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA