AVON pochod 2012

Avon pochod 2012


Díky lidské solidaritě se každoročně koná růžový Avon Pochod, kterého se účastní miliony lidí ve více než 50 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu.
I letos si společně projdeme trasu starobylou Prahou v růžových tričkách, abychom tak symbolicky zabojovali proti rakovině prsu. Připojte se k nám!
 
Myšlenka podporovat projekty boje proti rakovině prsu vznikla v mateřské firmě AVON v USA v roce 1992, kdy byl založen Fond pro zdraví žen. Úsilím tohoto fondu je kromě jiného podporovat i boj proti rakovině prsu.
První AVON Pochod proti rakovině prsu se uskutečnil v roce 2000. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která láká slavné osobnosti i média, ale hlavně – díky němu zachraňujeme životy žen po celé České republice.
Do projektu se zapojila celá řada známých osobností: Monika Absolonová, Simona Stašová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Lenka Termerová, Martha Issová, Mahulena Bočanová nebo Tereza Brodská. V minulosti se pochodu zúčastnily také Lucie Borhyová či Dara Rolinc. V roce 2012 se novými ambasadorkami staly návrhářka Taťána Kovaříková, zpěvačka a moderátorka Gabriela Partyšová a moderátorka Ivana Gottová.
 
Tričko jako vstupenka
Vstupenkou na Avon Pochod 2012 je tradičně tričko proti rakovině prsu, jehož dámskou variantu pro tento ročník exluzivně a s láskou navrhla módní návrhářka Taťána Kovaříková.
Tričko pro Vás bude k dispozici 9.6. na Avon Pochodu.
Trasa
I letos si společně projdeme trasu starobylou Prahou v růžových tričkách, abychom tak symbolicky zabojovali proti rakovině prsu.
START: 9. června ve 12.00 z parku Kampa
Na startu pro vás bude připraven zábavný program už od 10:00 – mimo jiné, zahraje hudební skupina Děda Mládek Illegal Band. Na strartu v parku Kampa si také můžete zakoupit trička.
CÍL: Žluté lázně
Vystoupí Anna K., Chinaski, David Deyl a další, pro nejmenší bude připraven dětský koutek s programem, budete mít možnost seznámit se s kosmetickými trendy pro letošní rok a zakoupit si produkty s růžovou stužkou. Moderuje Roman Vojtek.
TRASA: park Kampa (ul. U Sovových mlýnů) – Říční – Šeříková – Vítězná – most Legií – Masarykovo nábřeží, u Mánesa přechod na náplavku a po ní až na k Vyšehradu (Rašínovo nábřeží), skrz Vyšehradský tunel, Podolské nábřeží, areál Žlutých lázní
OBČERSTVOVACÍ STANICE: Na náplavce u Výtoně (pod historickými hodinami).
Délka: 4,5 km
Trasu zvládnou i rodiny s kočárky.
Do areálu Žlutých lázní mají přístup i psi.
 

 
 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama