REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Aquapark Aquadream Barrandov

Navštívili jsme nově otevřený aquapark „Aquadream Barrandov“, ve kterém jsou atrakce pro dětí – malé brouzdaliště, velká a malá skluzavka, bazén s protuproudem a masážními tryskami, velký bazén (25 m) a vířivka.
Celá areál je krásně upravený, čistý a pro děti ideální.
Na stránkách Aquadream se píše:

REKLAMA

Aquapark Barrandov má pro vás mnoho způsobů, jak se sportovně vyžít. Nechte u nás odpočinout tělu i duši a svěřte se do rukou profesionálů.
Pro nejmenší máme připravené dětské brouzdaliště s mini skluzavkou a minichrliči. Odvážní průzkumníci se mohou spustit po našem 115 metrů dlouhém, červeném tobogánu (pokud zdolají výstup na naší 49 schodů vysokou věž). A bojíte-ĺi se o své plavky je modrý 62 metrový tobogán, který se sjíždí na dvoumístných nafukovacích plavidlech, to pravé pro vás.
Ti, kdo si rádi „rochní“ mají k dispozici whirpool (vodní, perličková masáž), masážní trysky a vodní chrliče. A když budete mít vody dost, můžete se natáhnout na masážní rošt či lůžko s masážním vzduchem.
Pro zdatnější plavce je připravena divoká řeka s umělým protiproudem, která vás nenechá v klidu. Pro klidný požitek z vody můžete vždy využít náš rekteační 25 metrů douhý bazén.
V areálu se nachází
* 1. Np.
recepce, rychlé občerstvení, vodní atrakce
* 2. Np.
restaurace, parní komora laconium
* 3. Np.
sauna, esenciální parní lázeň, relaxační místnost, masáže, kosmetika, kulečník

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA