Apassionata

[inspic=259,right,,thumb]Datum konání: 6.12.2008 – 7.12.2008
O2 ARENA, Ocelářská ulice 460/2, Praha 9
APASSIONATA “Grand Voyage” vás zavede do nejfantastičtějších a nejvzdálenejších částí světa a pomůže vám poodhalit tajemství vztahu koní a lidských bytostí v realitě i ve fantazii.
„Grand Voyage“ podnítí vaši fantazii a vzbudí vaši zvídavost. „Grand Voyage“ – to znamená vášeň i vůni dálek, dobrodružství a nadšení.
Islandští koně zde představí svou drsnou krásu v kombinaci s nakažlivým rytmem stepu, nádherní cremellští hřebci vás s sebou vezmou na cestu ke hvězdám, šetlendský poník podupává kopýtky v rytmu samby a skvělí fríští koně vám předvedou společně s vynikajícími tanečníky fantastický kankán ve stylu hříšného nočního života 19.století.
Setkáte se se zemitou silou asijských bojových umění i s graciézním lučištníkem na koni a odvážnými jezdeckými akrobaty, to vše za doprovodu rytmických úderů japonských bubnů taiko.
A rozhodně byste si neměli nechat ujít ani klasiku jezdeckého umění a nejušlechtilejší plemena koní předváděná v “Grand Voyage” – mimořádnou eleganci a lehkost koní z Andalusie a Lusitanie v sedle s jezdeckými velmistry Iberského poloostrova. Celá show je doprovázena pro ni speciálně komponovanou hudbou, zvláštními efekty a strhujícím představením tanečníků světové úrovně.. APASSIONATA
vás opět okouzlí a nabídne skvělou zábavu pro celou rodinu.
Pojďte s námi na cestu kolem světa, zažijte s námi kouzelné chvíle i hru živlů. Nechte se ohromit rozmanitostí světa koní! Vydejte se s námi na velkolepé putování – “Grand Voyage”!
Odkazy: Apassionata

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama