REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Apassionata – horse show

127007_81380_apassionata_3Datum konání : 19.12.2009
Místo konání : O2 Arena

Opět po roce přichází nejúspěšnější jezdecká show na světě!
Nový program : Kouzlo svobody

Sam a Claire jsou dva zamilovaní mladí lidé mezi množstvím volně pobíhajících koní. Ale od prvního setkání budou muset ujít ještě velmi dlouhou cestu, protože rodina Claire se snaží jejich vztahu bránit. Potkávají temné stíny v podobě cválajících ohnivých jezdců, bojujících akrobatů a silných černých Frísů. Pomoci oběma najít cestu spletitým labyrintem emocí a vysvobodit Claire ze „zlaté klece“ se snaží šlechetní Lusitáni.
V Praze se na tuto show můžete těšit od 19. prosince 2009 v O2 areně. V show APASSIONATA se poprvé představí Yanick Gicquel z maďarské TAO Horse Show se svými kříženci plemene Selle France a koní z fjordů. Volně běhající klisny a hříbata z Camargue vás uvedou do obdivuhodné divočiny. A uvidíte i speciálního hosta, který představí úžasnou metodu svobodné drezúry.
Opět se můžete těšit na dvouhodinovou nejúspěšnější evropskou rodinnou show, ve které se představí více než 40 koní, nejlepší evropští jezdci, krásná hudba a gigantické speciální efekty. Nechte se pohltit magickými chvílemi a spoustou emocí.
Vstupenky : 450 – 1590,- Kč

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA